Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas pasik? Érdekelne hogy...

Nyilas pasik? Érdekelne hogy kell velük bánni egy párkapcsolat vagy ismerkedésnél? Milyenek ők? És milyen csillagjegy passzol hozzá?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a nagy elvárásokat, felelőtlenül szeretek játszadozni ismerkedés közben és elrugaszkodni a valóságtól is akár. Tiszta erkölcsi- és értékrendem van, tehát ha megtehetem sem fogom megbántani a nőt, de ezt neki el kell hinnie és belemenni a játékba. Szeretem ha picikét sem kérdőjelezik meg a férfiasságom. A nő aki ezeket nem fogadja el, hamar észreveszi, hogy nem igazán fogott meg. Nem mondom neki, de elmegy tőle a kedvem és ez látszik is rajtam. Az oroszlán nők nagyon szimpatikusak, minden megvan bennük, ami vulkánná tüzeli a parázst bennem, nagyon értékelem őket amilyenek.
2011. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Énis oroszlán vagyok!!És a leendő pasimra tök igaz amit te le irtál kedves utolsó válaszoló!
2011. febr. 2. 13:46
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor csak idéznék... "Hagyd magad és őt is, hogy játszátok a Herceget és a Királylányt!" :)
2011. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!