Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a vízöntő és a kos...

Milyen a vízöntő és a kos közötti párkapcsolat? Mi benne a jó és mi benne a rossz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj el egy párkapcsolati tanácsadohoz.
2011. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ki a férfi, ki a nő? Mert nagyon nem mindegy.
2011. máj. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Összeillő pár. Elbűvölik, megigézik egymást, de közben megadják a másiknak a teljes szabadságot is. Ők azok, akik évekig együtt járnak, de nem költöznek össze, a hétköznapokat kizárják az életükből, ezért aztán alig várják, hogy végre találkozhassanak. Előbb mély barátság szövődik közöttük, ami észrevétlenül fordul át szerelembe. Nem akarják a másikat a saját képükre formálni, elfogadják egymást olyannak, amilyenek. S mert mindketten fontosnak tartják, hogy a párkapcsolatban is megőrizhessék a függetlenségüket, nem okoz gondot, hogy ezt megadják egymásnak is. Az azért néha zavarja a Vízöntőt, hogy Kos társa nem figyel oda a mondandójára, de ha megtanulja, hogyan lehet lekötni hosszabb távra is a figyelmét, akkor nem lesz baj. Az igazi boldogság akkor köszönthet rájuk, ha a Kosnak van elég türelme végighallgatni Vízöntő párja elméleti fejtegetéseit, és rá tudja venni, hogy a szellemi gyönyörök mellett kóstoljon bele olykor a testi örömökbe is.
2011. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a Kos szenvedélyesebb, a Vízöntő pedig hűvösebb természetű. Mindkettő makacs lehet, saját hibájukból akarnak tanulni, de sokszor ez sem segít és újra elkövetik ugyanazokat a hibákat. A Kosokról az a tapasztalatom, hogy ha nem is önzőek, szeretik gyakran a saját érdeküket nézni, körülöttük forogjon a világ. A Vízöntőnek a barátság gyakran fontosabb a szerelemnél, és hajlamos az egyik fülén be, a másik fülén pedig kiengedni a hallottakat. De mindettől függetlenül, ha a 2 ember szereti egymást és fontos a kapcsolatuk, akkor tudnak egymáshoz alkalmazkodni. Sajnos ettől többet én nem tudok segíteni :(
2011. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

"Szerintem a Kos szenvedélyesebb, a Vízöntő pedig hűvösebb természetű. Mindkettő makacs lehet, saját hibájukból akarnak tanulni, de sokszor ez sem segít és újra elkövetik ugyanazokat a hibákat. A Kosokról az a tapasztalatom, hogy ha nem is önzőek, szeretik gyakran a saját érdeküket nézni, körülöttük forogjon a világ. A Vízöntőnek a barátság gyakran fontosabb a szerelemnél, és hajlamos az egyik fülén be, a másik fülén pedig kiengedni a hallottakat. De mindettől függetlenül, ha a 2 ember szereti egymást és fontos a kapcsolatuk, akkor tudnak egymáshoz alkalmazkodni. Sajnos ettől többet én nem tudok segíteni :("


Még véletlenül sem...sajnos ez kamu.


A kos egy önző idióta fa$zkalap, aki le$zarja amikor a másik fél keresi...(neki két dolog fontos, hogy mindig olyan emberre hajt aki foglalt, vagy épp más karjába csücsül, a másik pedig az hogy Ő legyen a kiba$zot középpont mindenben...ja és iszonyúan egoista nem tudom mondtam már e...nagyon egoista személyisége van.

Mindent neki, de ő semmit se nyújt cserébe.


A vízöntő pedig egy érzelemdúsabb ember, aki keresi a párját és nem csak barátságot, hanem igaz szerelmet keres.


Úgy hogy a Kos érzelemmentes és hűvös természetű személy.

A vízöntő pedig sokkal szenvedélyesebb.

2016. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!