Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak-oroszlán fióhoz milyen...

Halak-oroszlán fióhoz milyen lány lenne az ideális?

Figyelt kérdés
oroszlán a holdamis!
2011. jan. 18. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
halak a csillagjegyed és oroszlán az aszcendensed?szűz csillagjegyű csajt ajánlok, de ugyanúgy jöhet a rák, a kos.nekem a szüleim: anyukám halak, apukám szűz= 25 éve házasok :)
2011. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaja, szűz vagy rák jó lehet.
2011. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen.halak a napjegyem és oroszlán az aszcendensem...mondjuk egy vízöntő napjegyű halak aszcencensű lány passzolna e??
2011. jan. 19. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:

annyira nem értek hozzá,de a halak az egy víz jegyű elem, míg az oroszlán a tűz elemet képviseli.. szóval mindenféle képpen olyan, ami téged "egyensúlyba" hoz..

de annyira nem fontos az hogy milyen az aszcendensed..

bemásolok neked ide egy oldalt..és elemezd ki hogy mit ír..gondold át:

[link]

2011. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi,ismerem:)én alapvetően oroszlán vagyok,több az oroszlán ,és minimálisra csökkenti a halakat..kb 65-35% ba
2011. jan. 19. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:

az viszont nem rossz, mert általában a halaknak van egyfajta olyasmi veleszületett tulajdonsága hogy spirituálisan tud tanácsot adni..vagyis hiába vagy te pasi..attól még lehet 6.érzéked :)

viszont ha több van benned az oroszlánból (én is oroszlán vagyok skorpió aszcendenssel) akkor próbálj meg egy mérleggel, vagy kossal..

2011. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jól kijövök velük:))és a spiritualitáshoz..van 6. érzékem,csak nemszetek veel foglalkozni,nem tartom fontosnak hogy evvel foglalkozzak 18 évesen(szellemvilágra gondolok)
2011. jan. 19. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!