Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Gyakran találkoztok olyanokkal...

Gyakran találkoztok olyanokkal, akik veletek azonos napon születtek? (Esetleg más évben, de a nap stimmel. ) Éreztek velük hasonlóságot?

Figyelt kérdés

Meséljetek konkrétumokról! Pl egy hajdani osztálytársam 1 órával idősebb nálam, de teljesen más volt mindig, és a mostani élete is merőben más az enyémtől.

Fura. (Vagy ennyiben számít, hogy neki az Aszcendense skorpió, nekem pedig mérleg?)


2011. jan. 19. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Majkával születtem 1 napon, amennyi tévén átjön, hát az alapján elég mások vagyunk.
2011. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
nekem sajnos még nem volt ebben szerencsém de egy barátom barátja ugyanazon a napon született mint én igazából még sohasem találkoztam vele de megmosolyogtam mikor mondta, és később egy közösségi portálon is láttam.. jó érzés ! kíváncsi lennék ha megismerném őt ez a kisugárzás ami nekem úgy elsőre látszott megmaradna vagy nem... ezek érdekes dolgok :)
2011. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pedig az angoltanárnővel és a barátnőm mostohaapukájával születtem egy napon
2011. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Igen, a kicsi fiammal, minden nap :)


A legjobb batárnőmmel egy évben és egy napon születtünk: ég és föld! De ami a legfontosabb: az értékrendünk nagyon hasonló!

2011. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szia! Én a férjem kollégájának a feleségével születtem egy napon ugyan abban az éveben. Tavaly januárban én 25-én szültem a kislányom, ő meg 27-én a kisfiát. Elég közel lakunk egymáshoz, szoktunk beszélgetni, vannak hasonló elképzeléseink a gyereknevelésről, családról.
2011. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Győzikével születtem egy napon, de nem igazán hasonlítok rá! :D
2011. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Két éve mikor nyaralni voltunk találkoztam egy velem egyidős nővel, s kiderült, hogy ő is ugyanabban a hónapban, sőt ugyanazon nap született. Érdekes volt a felismerés. Szerintem nincs semmi közös bennünk, sőt nem is tűnt szimpatikusnak.
2011. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Egyik volt osztálytársammal ugyanazon évben hónapban és napon születtünk :D

Érdekes dolog, de nem éreztem vele kapcsolatban semmit:S:D

2011. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én találkoztam,pont a szomszédomba,ugyanaz a nap csak az év nem talál
2011. jan. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!