Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak fiú, rák lány kapcsolatr...

Halak fiú, rák lány kapcsolatról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Bár sokat nem adok a horoszkópra, néha nagyon találó!
2011. jan. 25. 20:59
 1/5 anonim válasza:

én halak fiú vagyok és az összes nagy szerelmem aki végül jól összetörte a szivem rák volt :) hihetetlen....de akarva akaratlanul is mindig a rákokba botlom...ezen kivül nagyon sok rák ismerösöm van lány akik nagyon közel állnak hozzám...alapvetően a halakhoz ajánlott csillagjegy a rák

szerintem a szerelem terén csak énvoltam ennyire peches neked sok sikert :)

2011. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, én is ezt olvastam, és amúgy jó nagyon, csak hosszútávon félek, a halak állítólag hűtlen típus, az eddigi kapcsolataiban az is volt. nekem meg fontos a biztonság
2011. jan. 25. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nincs vele baj.Működne a dolog.Én rák fiú vagyok,de sokszor akadok halak lányokba
2011. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem ezen múlik,de tény h azt tartják,h ez a 2 jegy összeillik :)

Én eddig leginkább Oroszlánokba botlottam és hát nem volt túl jó kapcsolatunk,hiába voltunk együtt több évig,mondjuk nekem mamám Halak és Oroszlán férje van...és ugye jó pár éve házasok :)

Bakokkal se kezdek többet :)

Gyerekként szerelmes voltam egy fiúba aki Rák volt...vége lett és pár év után újra egymás mellett kötöttünk ki és úgy érzem,h neki sikerült "lenyugtatnia" ami eddig senkinek nem ment :) Megint szerelmes vagyok belé :)

Nálam ez a pozitív dolog a Rákokhoz.

1 éve megismertem egy másik Rák fiút akivel kavargattunk jó fél évig,de nem haladtunk előre és inkább barátok maradtunk :)

De a lényeg,h én is mindenhol azt hallom/olvasom,h Halak-Rák jó párosítás :)

Rám tökéletesen illik a Halak jegy leírása...néha jó,néha nem...

21/L

2011. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Élnek, mint hal a vízben.
2011. jan. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!