Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos lány - Szűz fiú kapcsolatr...

Kos lány - Szűz fiú kapcsolatról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A barátnőm kos, én meg szűz voltam, nagyon jó volt az első alkalom :)
2011. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valahogy éreztem, hogy ilyen jellegű válaszok lesznek...
2011. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem szabad! Megszakad a téridő kontínuum, és megsemmisül a világegyetem!


Emett E. Brown

2011. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
nincsen tapasztalatom
2011. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy szabad-e, hanem azt hogy van-e valakinek tapasztalata ilyen kapcsolatból..
2011. márc. 16. 22:03
 6/11 anonim válasza:

nekem tapasztalatom nincs benne, de én is kos vagyok már többször néztem olyat hogy milyen társ illik mellék horoszkópilag azt adták ki hogy mérleg, hiszek a horoszkópban de azért annyira nem hogy mindenféleképpen az által találjak magamban társat. az a ti személyiségetektől függ és nem a horoszkóptól hogy mennyire fog menni. PL: én nagyon jól kijövök a szüzekkel, és az aszcendensem is az lehet benne valami.

Szerintem baj nem lehet belőle sok sikert hozzá :)

2011. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a horoszkópban, de ettől még működhet, tehát alapozhatsz erre bizonyos döntéseket, de szerintem inkább ne a párkapcsolatodat.


Itt sokkal fontosabbak a megérzések, és az, hogy igazán ismerd a másikat, szóval ne egy év után derüljön ki, hogy hibát követtél el.


Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszoltam. :)

2011. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem kos a horoszkópom, a barátomnak pedig szűz, vagyis elbarátomnak. 1,5 évig voltunk együtt, de mivel keveset taliztunk a suli miatt, így hiányoztam neki és megcsalt. Amúgy meg jellemző rá, hogy nem harcol, könnyen felad mindent, én meg mint kos makacs vagyok. Egyébként szép 1,5 év volt, és szerintem nem a horoszkóp dönti el, hogy mennyire illetek össze. Az aszcedens úgymond jobban ismer.
2011. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. márc. 21. 18:03
 10/11 anonim válasza:
szerintem abszolút nem függ a kapcsolat attól hogy milyen a két ember horoszkópja. a titok nyitja csak az hogy szeressék egymást =)
2011. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!