Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Koraszülött babánál melyik...

Szömörce kérdése:

Koraszülött babánál melyik jegyet vegyük figyelembe?

Figyelt kérdés

tegyük fel h az anyuka augusztus 30.ára van kiírva szülni, ami ugye már szűz jegy. de a kisbaba hamarabb születik, pl aug 18.án, ami pedig oroszlán jegy. itt melyik jegy az erősebb? egyáltalán figyelembe kell/ lehet venni h "eredetileg" szűz jegyű lett volna a baba?


ui: konkrétan nem érint a téma, csak egy cikk kapcsán jutott eszembe.


2011. febr. 4. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell figyelembe venni,hiszen a baba 18.-án született,tehát oroszlán.
2011. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ez engem is érdekelne mert a kisfiam október 1-re volt kiírva de szeptember 18-án született.Na most akkor az igazi horószkópja vajon mi?
2011. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
a születés napja számit, nem az, hogy a doki mikorra irta ki. mellesleg nem tökmind1? a horoszkóp nagy kamu. ha nagyritkán be is jön 1-2 dolog, amit ir, az is csak véletlen. kedvencem, mikor azt irja a horoszkópom: menstruációja alatt probáljon meg nem összeveszni senkivel. és hogy ez miért a kedvencem? mert 21éves férfi vagyok:D
2011. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az október 1, vagy a kérdező esetében az augusztus 30 csak egy "hasraütés-szerű" időpont, nagyjából kiszámol valamit az orvos, ráadásul nem is a fogantatás napjától. Az csak egy kb időpont, hogy legyen valami fogalmad arról, hogy mikor fog megszületni a baba, hogy ne lepődj meg, hogy jé, megszültem. Ezért azt gondolom, nyilván azt kell figyelembe venni, amikor született, a másikat csak az orvos "találta ki".
2011. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? A horoszkópot a születés időpontja határozza meg, nem az, hogy a doki mit mondott szerinte mikor fog megszületni. Elve egy csomó olyan van, hogy a doki közlik a gyerek márpedig mekkora, meg mennyi idős, közben meg az anyja tudja, hogy akkor össze sem hozhatták. Hogy számítana már az, amit kilogikáznak lehet rosszul? Az számít, ami meg is történik.
2011. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyilván van valami oka annak, hogy a gyerek hamarabb megszületik. Aki hisz ezekben a horoszkópokban, az például belemagyarázhatja azt, hogy a csillagok vagy mi a fenék úgy akarták, hogy hamarabb szülessen meg és más legyen a horoszkópja.
2011. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hehe:) Hát mindenkinek az a horoszkópja, amikor megszületik!!!

Mert az számít! Akkor milyen volt a bolygók állása, a Holdé és a Napé. Nem az az érdekes, hogy mikorra lett kiírva, ha egyszer nem akkor született!


Én pl. karácsonyra kellett volna jönnöm (Bak) és helyette Január elején jöttem (az is Bak) :D:D

2011. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az előbb a császáros babánál is írtam: első lélegzetvétel.
2011. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én okt. 28-ra voltam kiírva a lányommal, ami ugye skorpió.

De Ő okt. 15-én született, és eszembe sem jutott ezen gondolkodni, egyértelmű, hogy mérleg (mint én:-D))

2011. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Oké oké,de figyeljetek mi van akkor ha egy szülést indítanak?


Tehát valami egészségügyi probléma miatt megindítják a babót.

Nálam ez történt:hiába voltam én októberre kiírva de magas vérnyomás miatt indították szeptemberben a fiamat.

Ilyenkor mi van ha "nem természetesen" indul meg egy szülés?


Ne nevessetek,valóban érdekelne a dolog és nem értem:((

2011. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!