Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek az ikrek csillagjegyű...

Milyenek az ikrek csillagjegyű férfiak? Milyen tulajdonságaik vannak? Milyen velük együttélni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 09:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Általában két fülük és egy péniszük van.
2011. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

megdobbentoen hasonlitanak az ikrek ferfiak a halakra no meg az oroszlanokra is. EGy eros ikrek jegyu ferfi mar majdnem skorpio vagy nyilas, de osszekeverheto egy bikaval egy vizontovel vagy szelsoseges esetben( bar ez inkabb az atlag) a bakokkal, rakokkal is. Itt emlitenem meg, hogy a szuzek es a Kosok valamint a bikak is jellemzoen kozel allnak szemelyisegileg az ikrek ferfiakhoz. De persze nem szabad megfeledkezni a merleg csillagjegyuekrok sem, hisz ha egy ikrek valakire meg hasonlit, az bizony egy merleg.



remelem segitettem

2011. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én kettőt ismerek. Az egyik alkoholista, a másik meg hebrencs.
2011. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű eset.

40 évesen is tininek érzi magát és csak a haverokkal lóg.

Nehéz vele együtt élni, mivel Én nyilas vagyok és hasonló tulajdonságaim vannak, nekem nehéz itthon lenni a 4 fal között.

De imádom úgy, ahogy van.

2011. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én csak farokméret alapján választok pasit, de azt hallottam, hogy az ikrek az idegesítően pedáns.
2011. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Idegesítőek, mindenbe belepofáznak, mindent meg akarnak határozni. Kibírhatatlanok. Én vízöntő nő vagyok, nekem ez a tapasztalatom.
2011. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Elviselhetetlenül makacsok,soha nem képesek elfogadni mások véleményét vagy igazát.
2011. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Elég okos palik, de szellemi tudásukkal szeretnek nagyzolni.

Imádnak utazni, jó társasági emberek.

Közvetlenek, de sokszor nem elég őszinték.

Olyan nőnek való az Ikrek férfi aki hozzá hasonlóan, inkább szellemi síkon mozog, szeret sokat utazni, és bírja a rohanó életmódot.

2011. febr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sajnos nem az a "szerelmes" fajta. Viszont ha megkedvel és sokáig vagytok együtt, és "beválsz", akkor ragaszkodóvá válik.

Hozzám még mindig ragaszkodik egy ikrek, pedig már több éve szakítottunk.

(Azért szakítottunk, mert ahogy már előttem is írták meggyőződésük, hogy csak nekik lehet igazuk, más véleményét még csak icipici javaslatként sem tűrik. Én sok mindent ráhagytam, és utólag elismerte sokszor, hogy igazam volt ebben-abban, csak addigra mindig 0-ra szívta le az energiámat.

Rossz volt az is, hogy meglehetősen érzéketlen volt.) Na szóval magányosnak éreztem magam mellette.

Ami pozitív tulajdonsága, hogy majdnem mindenbe benne volt, lehetett vele menni akárhova. És eszmecserélni...


Leginkább olyan nőnek való ikrek férfi, aki nem igényel túl sok babusgatást, szeret folyton menni valahová, és túl előre nem tervez. Vagy pedig nagyon határozott nő, aki úgymond "betöri". Az ikrek olyan élj a mának típus.

Mondja egy nyilas.

2011. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát pedig én alig bírtam levakarni magamról az ikrek fojtogató babusgatását meg szerelmes zaklatását. Szörnyűek...
2011. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!