Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyha én a marson születek...

Hogyha én a marson születek ami nem lhetséges de mindegy, akkor mit jelképezne lenne a föld az én képletemben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, feltéve, hogy intelligens lény lennél, valószínűleg azt, mint nekünk a Mars.

És szerintem irigyelnél minket, hogy a mi bolygónk sokkal szebb és gazdagabb! :D

2011. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Naprendszer elmegyógyintézetét jelképezné.
2011. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy tök jó kérdés amin már én is sokszor gondolkodtam :).

Én abból indultam ki hogy többnyire kék és zöld, így analógiában lehet az érzelmekkel/tudással a békével/egészséggel. Bár gondolom a békével kapcsolatban sokaknak vannak fenntartásai, de egy bolygó a horoszkópban attól függően hogy hogyan áll jelölhet ellentétes dolgokat is. Pl: Merkúr: jó kommunikációs készség, meggyőző erő - intrika, pletyka, beszédhiba.

Én örülök hogy itt élek mert egyébként nagyon szép bolygónak tartom a Földet, a mi naprendszerükben kétségkívül a legszebb. Ha képeket látok róla egészben mindig olyan gyönyörűnek látom és olyan mély béke és szeretet tölti el a szívemet. Szóval szerintem a Föld mindenképpen a legpozitívabb bolygók közé tartozik, csak lehet hogy itt a háború árán tapasztaljuk meg/érjük el a békét :(.

2011. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!