Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek egy Bakhoz milyen...

Szerintetek egy Bakhoz milyen csillagjegyű lány illik? 21/f

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 13:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Rák. :) Aki tolerálja a Bak nehéz természetét :)
2011. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
-.-' Majd pont egy csillagászati hókuszpókusz fogja megmondani, hogy milyen lány illik hozzád -.-'
2011. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Szerintem egy másik Bak :D Legalábbis én Bak vagyok, de legjobban csak más ilyen jegyűekkel tudok kijönni, tartós (3 évnél tovább) kapcsolatban megmaradni.


Rák?! Egyszer volt egy Rák jegyű udvarlóm, na többet se!!

2011. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én rák lány vagyok, és 8 éve élek egy bak pasival :)
2011. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Rák talán...de inkább úgy a jobb, ha Bak lány-Rák fiú.

A Bak fiú túl férfias a Rák nő túl nőies, így nem túl jó. Úgy jó, ha fordítva mert így a Bak lány picit férfias, a Rák fiú, picit nőies.

Ezen kívül: Halak, Bika, Szűz esetleg skorpió lányok illenek hozzád.

2011. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%
Azt mi honnan a fenéből tudjuk? Próba, szerencse!
2011. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Birkuci válasza:

Ez engem is érdekelne! Én halak vok


27/F

2011. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 BaKs ***** válasza:
0%
Szerintem a bak-hoz a pásztor, a hal-hoz meg a horgász illik, de szerintem ne a csillagjegyek alapján válasszatok párt. Persze lehet, hogy mázlitok lesz, de az nem lesz több mázlinál. :D
2011. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Semmilyen.20/F/bak
2011. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

Én is Bak vagyok (21), 5 éve van Bak pasim, de már kezd lapossá válni a kapcsolatunk :(

A 'horoszkóp' a Bak, Szűz, Bika csillagjegyű emberkéket 'ajánlja', na ez a gyakorlatban nehezebb.. Én speciel a Szűz pasikat ki nem állhatom, és a Bikára sem tudok férfiként tekinteni.

Voltak Halak, Rák, Oroszlán és Skorpió udvarlóim, na soha többet. A Skorpió még jó lehet, de azt hiszem én is inkább maradok a saját fajtámnál :D

2011. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!