Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom szerencsere meg...

Kislanyom szerencsere meg szopizik 9 honapos es neha (soxor) fontosabb neki h elfordul a cicirol es elmaszik, megprobaltam visszatenni de akkor mindha hisztizne. Mit csinaljak vele, pedig orulok h meg tudom szoptatni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez annak a jele, hogy le fog szokni róla. Nálunk is 9-10 hónaposan történt ugyanígy. A tápszert viszont simán elfogadta, gondolom mert közben nézelődhetett, és nem kellett befordulva lennie.

Ha nálatok is így történne, én a helyedbe nem erőltetném már a szoptatást tovább, mert ezek után minél tovább szoptatod, annál nehezebb lesz később leszoktatni.

2011. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolj úgy a lányodra, mit egy kis felnőtre. Neki is vannak saját gondolatai, akaratai.

Gondolj bele, te se eszed meg a pacalt (főleg, ha nem szereted), úgy meg végképp "menekülsz", ha beléd akarják tömni.


Csodás dolog, hogy 9 hónaposan még szoptatod, de egyszer minden véget ér. Lányod valószínűleg így döntött.


Az én helyzetem sokkal rosszabb ... 6 hetes koráig szopott, utána leszokott róla. Azóta fejem neki, plusz munka, több idő, kevesebb "öröm" és együttlét, foglakozás.

2011. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!