Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas fiú oroszlán aszcendens?

Nyilas fiú oroszlán aszcendens?

Figyelt kérdés
Valaki írna egy jellemzés szerűt, esetleg személyes tapasztalatokat.
2011. márc. 16. 21:19
 1/7 anonim válasza:

[link]


Sajnos nekem nem oroszlán az aszcendesem, úgyhogy személyes tapasztalatot nem tudok mondani,de olvasd el és meglátod illik-e rád. :)

2011. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is pont ezek a jegyeim.

csak nem nov22, 21:55 táján?


mit írjak?

Egyrészt, a horoszkóp nem tükrözi a valódi életet. Az alábbi önképem biztos hogy rád nem fog illeni, hiába hasonló a horoszkóp, mert a neveltetés is sokat nyom a latba.

Visszahúzódó vagyok, és tisztességes.

Csak ha szükséges, habozás nélkül kezdeményezek, és irányítok. Vannak álmodozós napjaim, és vannak tevékenyek, alkotó napjaim is.

Talán pont ezeket értékelik bennem, ami miatt könnyebben kapok segítséget az új környezetekben.

2011. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem , nem november hanem december 1 és nem rólam van szó hanem a remélem leendő páromról :) És amugy tényleg pont az ellentétje annak amit most leírtál és főleg ilyen párkapcsolati kérdések érdekelnének.
2011. márc. 16. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem a "Visszahúzódó" elég egyértelmű párkapcsolat terén is, mivel a "kicsapongó" ellentéte.
2011. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

na és persze a "tisztességes" sem mond neked semmit?


Nem lehet úgy, hogy na most a szomszéd Mari nénihez tisztességes vagyok, de a beosztottamhoz meg nem. ezt hívják kétszínűségnek, nem pedig tisztességnek. A tisztesség nem tesz különbséget emberek között. Azt inkább becsületnek lehetne hívni, az igen, már megválogatja az embereket.

2011. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, valóban az a legjobb párválasztási módszer, ha nagy ívben leszarod a másik embert, mint egyéniséget és kizárólag azzal törődsz, hogy a női magazinok végén olvasható rendkívül hiteles horoszkóp-elemzések szerint összeilletek-e. gratulálok, szerintem tartós kapcsolat lesz.
2011. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én egy 20 éves Nyilas vagyok, Oroszlán ascendenssel.


Szenvedélyes, energikus, birtokló, aktív, szociális, büszke, kritikát nem tűrő, kitartó és sportos vagyok.


Megjegyezném, hogy a Holdam is az Oroszlánban áll.

2011. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!