Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi van abban az esetben, ha...

Mi van abban az esetben, ha valaki nem a saját horoszkópja szerint él, vagyis a rá jellemző tulajdonságokat "nem éli meg"? Lehet-e ebből baj?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 05:00
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem, a horoszkóp csak egy általánosítás, nem egy kötelező dogma, ami szerint élni kell. Sok esetben nem is igaz, szóval emiatt ne aggódj ;)
2011. márc. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
A japánok nem éltek aszerint, és látod, mi történt!
2011. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Akkor a saját életét éli, és nem egy kitalált tulajdonságokkal teletűzdelt kamu életet.
2011. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, kedves kérdező!

Hol olvastad ezt, hogy valakinek azon tulajdonságok szerint kell élnie, ami a horoszkópban le van írva? Vagy ki mondta ezt neked?

Tényleg kíváncsi vagyok, mert szerintem ez furcsa, hogy valaki ilyet mond, hogy éljél mondjuk, mit tudom én "Oroszlán típusú életet", ha az a horoszkópod, akkor is, ha nem is olyan vagy, mint egy tipikus Oroszlán.

Mindenki egyéni, szerintem nem lehet így általánosítani, pláne nem lehet valakit ráerőltetni egy olyan életre, ami a horoszkóp szerint megfelelő ugyan számára, de neki mint egyéniségnek nem megfelelő. Hiszen nem csak 12 féle ember létezik.

Úgyhogy szerintem nemhogy baj, ha nem élsz a horoszkópod szerint, hanem az lenne a baj, ha a horoszkópod irányítaná az életedet, és nem a saját egyéniséged és érzéseid.

2011. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szűz csillagjeggyel elvileg imádnom kéne a rendet, de ilyen káosztelepet mint a szobám nem találsz másutt....erről ennyit. bár az aszcendens beüthet, de kétlem, hogy ez szabály...
2011. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem azt írja optimista vagyok, pedig valójában olyan depressziós ember vagyok, h. max álmodozom az optimizmusról:-)
2011. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!