Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » December 20-as nyilasként...

December 20-as nyilasként melyik női csillagjegy jó, a kos vagy oroszlán?

Figyelt kérdés

esetleg más?


Szkeptikusok ne "szennyezzék" a témát! Köszönöm!


2011. márc. 23. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19.-én születtem, nőként. Szerintem a Kos és Szűz partner nagyon jó. A Vízöntő hölgyek is jól "passzolnak" szerintem és az Ikrek. A Mérleget és a Skorpiót "kerülöm". :) Rák hölgy pedig izgalmas, ha a jegy vége fele született. A Bika pedig nagyon jó barát. :) Ezek saját és megfigyelt(a nőkkel) tapasztalatok.

Sok szerencsét! :)

2011. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérdésem pontosítom, nyilas férfinek a kos vagy az oroszlán jó?
2011. márc. 25. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok. A Kos hölggyel harmonikus lehet a kapcsolatod, az Oroszlánnal szenvedélyes, ám követelődző és harapós is tud lenni. Egy igazi Királylány. :)
2011. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kos a jobb! Az oroszlán pörög, óriási a szabadságvágya. Na ne úgy képzeld el, hogy kicsapongó, egyszerűen neki mindíg menni kell. Utazik, kondizni jár, és amit a fejébe vesz, abból nagyon nehezen enged.
2011. márc. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettő közül neked a kos lehet a jobb.Pörög, és a nyilasoknak is általában nagy a tudásvágya, aktív lény. Viszont egyéni véleményem és tapasztalatom, hogy a nyilasok és a mérlegek nagyon-nagyon jól kijönnek :D

Az első válaszoló válaszát megcáfolnám, miszerint a szűz-nyilas kapcsolat jó, ugyanis szerintem a nyilasok nagyon érzelmesek, és a szűz jegyűek meg gépiesek, szinte érzelemmentesek és a nyilas agyára menne a szűz, hogy nem tud semmi ŐSZINTE érzelmet kicsikarni ,magából ! (tapasztalat)


15/ mérleg L

2011. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolkoztál már az ikrekben?
2011. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!