Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek-lány és Nyilas-fiú. Jó...

Ikrek-lány és Nyilas-fiú. Jó párosítás?

Figyelt kérdés
Én jún.14-én ő pedig nov.29-én született :) Ha így egy kicsit könnyebb! Köszi a válaszokat!
2011. márc. 26. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyukamnak mar 11 eve mukodik. Megmondanad, hogy milyen betuvel kezdodik a baratod keresztneve, anyam amellett, hogy jol mukodik, paranoias kicsit, mert az o parja is aznap szuletett!? :)
2011. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! :) M betűvel kezdődik az enyém K.
2011. márc. 26. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Rendben, megnyugodott jo anyam. :) Sok boldogsagot nektek! :)
2011. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem az ikrek nő és a nyilas férfi a legjobb párosítás. A párommal mi is így vagyunk, már 3.5 éve. :)
2011. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, borzalmas. Azonnal váljatok szét vagy számítsatok világkatasztrófára...
2011. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is nyilas vagyok és elfogadnám as szomszéd ikreket.(mind a kettő bombázó és még ugyanúgy néznek is ki)
2011. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy az ikrek a lány, úgy azt hiszem jó párosítás.


Fordítva, ikrek fiú és nyilas lány, az hosszútávon vagy pedig együtt lakva gáz (tapasztaltam). Azért mert a nyilas túl érzékeny, az ikrek meg érzéketlen.

Viszont ha nő az ikrek, akkor azért valószínű mégis van benne némi érzés és ragaszkodás, megértés és hasonlók. Ezek kellenek egy nyilasnak... (azon kívül, hogy jó barát az ikrek. Mert barátnak, amolyan szabadidős társnak jó.)

2011. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Anyuméknál is működik, nemrég volt a 37. házassági évfordulójuk.

Probléma csak annyi, hogy anyukám még mindig csak menne ide-oda, pörög ezerrel,apu meg otthon ülős, mindig az is volt mondjuk.

2011. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!