Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió lány vagyok, ikrek...

Skorpió lány vagyok, ikrek aszcendens, a barátom pedig kos, elképzelhető kettőnk között egy életfogytig tartó kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a horoszkóptól fog ez függeni, hanem az embertől...
2011. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán.

De lehet, hogy mégsem.

Bár még akár úgy is alakulhat.

Kicsit kevés az infó, amit megosztasz velünk...

2011. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha Skorpió vagy és Ikrek az ascendensed, akkor olyan 19 óra körül születtél. Az Ikrekkel szemben ott a Nyilas jegy. Szerintem csak okos értelmes intellektuális társat szeretnél.Egy Kos lehet tanult, de azért néha tapintatlan tud lenni. Kérdés, hogy te ezt mennyire tudod tolerálni. Ugye társaságban jöttetek össze. Tudod az a baj, hogy egy Skorpió nagyon tud ragaszkodni, és nem veszi észre, hogy már régen nem róla vagy kettőjükről szól a kapcsolat. Az egyik birtokolja ez te vagy, a másik szexpartnert lát benned. Hát ebből lehet hosszútávú kapcsolat is, de életfogytig, azt nem lehet megállapítani, mert nem mindegy, hogy a barátodnak mi az ascendense
2011. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul ott a szabad akarat, ami biztosítja, hogy tovább is léphetsz, másik társat kereshetsz :(
2011. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!