Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy kos-jegyű nőhöz melyik...

Zsuzsabazsa kérdése:

Egy kos-jegyű nőhöz melyik jegy illik a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Főleg a kos, bika, vízöntő, halak, szűz, mérleg, rák, oroszlán, bak, ikrek, skorpió és a nyilas jegyek illenek hozzá.
2011. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Te most az összeset leírtad. :)

Most mégis melyik lenne az igazi?

2011. márc. 31. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha most magamat szeretném futtatni, akkor azt mondanám, a vízöntő : P

Amúgy meg tökmindegy. Szerintem nem ezen múlik, mert minden ember más.

Nem tartom hülyeségnek a horoszkópot, de nem is veszem komolyan. Elolvasom, jó szórakozás, de nekem ennyi.

Első voltam.

2011. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valszeg igazad van, csak kíváncsi lettem volna.:(
2011. ápr. 1. 00:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Indítok majd egy kérdést jövő héten, ha valaki kíváncsi mi az ascendense, akkor megtudhatja, hogy milyen pasi is illik hozzá. Az ascendens sokszor nagyobb jelentőséggel bír, mint a születési hónap jegye. Ehhez év hó nap óra perc hol szükségeltetik.
2011. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez jó!!:)


De az órát és a percet nem tudom.


De viszont a fiamét azt igen, és akkor az övét meg tudom nézni.

2011. ápr. 4. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:

A koshoz alapból a tűz és levegő elemek illenek ^^ ide tartoznak a vízöntők, mérlegek, ikrek, kosok, oroszlánok, nyilasok :P.

De a legjobban a mérlegek [mivel ők engedik h. parancsolj nekik :D] és az oroszlánnal való kis szájcsaták is tökjók :P . Ikrekkel meg tök jól eltudsz hülyülni :D de a mérleggel is. A nyilassal meg a legjobb vicceket is megtudod csinálni :p. A vízöntőkkel pedig minden olyan folyékonyan megy (: .

Ezeket inkább baráti alapból írom... mivel tapasztaltam ^^. Vagyis a legközelebbi barátnőim ezek a jegyűek :P.

Amúgy ha megtudod nézni az aszcendensedet és a holdjegyedet több is kiderülhet :P.

Amúgy a kosok lehetnek a leghűségesebb társaid :D.

2012. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!