Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió jegy gonosz? (Skorpi...

A skorpió jegy gonosz? (Skorpió skorpió aszcendenssel)

Figyelt kérdés
Tudom nem lehet ilyen egyszerűen jellemezni egy jegyet, egy embert, egy személyiséget, de van egy fiú ismerősöm aki nagyon furcsa. Mindig nagyon kedves, aranyos, de mintha lenne benne valami hatalmas sötétség. Ezt már mások is mondták. Olyan mint valami sötét herceg. A kisugárzása pedig hatalmas, annak ellenére, hogy viszonylag visszahúzódó. Gyakran mondta már nekem, hogy "nem tudom dönteni melyik legyen". Bár ezt nem teljesen értettem.
2011. aug. 9. 09:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, alapvetően semmilyen jegy nem dominánsan rossz vagy jó. A jellemvonásokat minden esetben az egyéni döntések viszik jó vagy rossz irányba. Vagyis pl. egy szélsőségesen ambiciózus ember megvalósíthatja a vágyait úgy, hogy átgázol másokon, és úgy is, hogy nem.
2011. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
36%

nincs olyan, hogy gonosz meg jó jegy!!

szerinted akkor válogatás nélkül börtönbe kéne vetni vagy kivégezni minden okt21 és nov22 között született embert??


a skorpióra autisztikust mondanék.

2011. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
En skorpio lany vagyok,de akarhanyszor valaki megkerdezi: Mi a horoszkopod? En valaszolok hogy skorpio,es mindenki azt mondja Uristen,a skorpiok nagyon veszelyesek,meg huha.....meg ilyenek Akkor van valami a skorpio jegyben ami az embereknek nem tetszik.
2011. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy "bűnöző".
2011. aug. 9. 10:07
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

a skorpiókra jellemző hogy misztikusak, rejtélyesek, néha mintha valami sötétség venné őket körül, és akaratosak is lehetnek, de mindenképp fanatikusak valamiben, és általában szeretnek csipkelődni, meg szeretik a bosszút. :)


a gonoszság/jóság viszont nem a horoszkóptól, hanem a lélektől függ, szerintem.


volt már egy ilyesmi kérdés egyébként.

2011. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
45%

A skorpió-skorpió emberek veleszületetten szemétládák, mind gondolkodás nélkül ölik meg a kiscicákat. Sem a rontáslevétel, sem atlantiszi kristályok nem segítenek ezen.


És mi horoszkópokat olvasgatva repülünk vissza a sötét középkorba a dilettantizmus zászlaját lobogtatva.

2011. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
én skorpió vagyok és télleg így van furák vagyunk de nem tudok vele mit kezdeni pedig próbálok átlagos lenni.
2011. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
42%
Persze, mindegyik az, kivétel nélkül. Hiszen nem az ember a fontos, hanem hogy mikor született, és ez alapján a horoszkópja. Semmi más nem befolyásolhatja, hogy milyen. -.-
2011. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

"És mi horoszkópokat olvasgatva repülünk vissza a sötét középkorba a dilettantizmus zászlaját lobogtatva."


Ha nem értesz az asztrológiához, akkor ne próbálj okoskodni.

2011. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%

Skorpió aszcendens a lényeg, a napjegy csak ráadás .

Ez az aszcendens minden körülmény között nehéz, bonyolult,különleges életet és személyiséget ad. Főleg azért ,mert nagyon szélsőséges : nagyon jó és nagyon rossz egyben. A legtöbbnek aranyszíve van,de képesek jól gyilkolni, jól manipulálni, jól bántani másokat. Bennük van az örök hűség és a megcsalás kiolthatatlan vágya. A lelkükbe könnyedség és vidámság keveredik a legmélyebb fájdalmakkal. Ott van benne a frigidség és a legintenzívebb szexualitás is.Hajlandóak több tíz évig egy koszos börtönben élni, de szöknek,verekednek ,harcolnak a szabadságukért és a függetlenségükért. Képesek gyönyörűek, vágykeltőek lenni és visszataszítóak is, és én úgy vettem észre ,hogy ezt ők irányítják. Akinek akarnak,annak végzetesen szexik,kieresztenek valami bájt, akiknek meg nem akar tetszeni,azzal nem foglalkoznak, nem is érdekli ,hogy az mit gondol róla. Hatalmas erejük van és iszonytató tehetségesek, jól tudnak írni, kitalálni, színészkedni, táncolni, jó orvosok , pszichológusok, aktivisták, tanítók, politikusok, szinte mindenhez értenek.

Ebbe a fiúba is mind ez meg van. Rengeteget szenved maga miatt és lehet ,hogy rossz gyerekkora volt. Ha jószívű,tehát gyengéd az állatokhoz és kedves az emberekhez ,akkor biztosan nagyszerű személyiség ;)


Matthew Mcconaughey skorpió,skorpió aszcendenssel, és a holdjegye a szűz .

2011. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!