Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kígyótartó vagyok? Vagy ez...

Kígyótartó vagyok? Vagy ez most mi? És lesz ez a jegy az újságban?

Figyelt kérdés

1991 Dec 13.-án születtem.


[link]


2011. aug. 9. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jobban megnézed, ez egy 2009-es cikk, egyébként pedig jó ideje tudnak már róla. Ha eddig nem volt változás, ezután se lesz. Ebből is látszik, hogy az egész horoszkópmizéria humbugra épül.
2011. aug. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Az ősi népek iratai nem számoltak be hasonlóról, a linkelt cikk írója meg láthatón semmit nem ért az asztrológiához, teljesen alap dolog hogy nem mindenki pont olyan mint a csillagjegye mert a napok és a holdállás is tehát az aszcadensek is nagyon számítanak. Tehát csak keverék csillagjegyek léteznek, egy dominálóval.
2011. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A cikk írójának gőze nincs az asztrológia/asztronómia történetéről, mikor, hogyan és miért lett feldarabolva a zodiákus, mi a különbség a sziderikus és a tropikus zodiákus között.

[link]

Az újságban biztos lesz még, mert valahogy el kell adni, hogy a hülyeségeket írók jól megéljenek. :)

2011. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

NEMNEM!


Nyilas vagy ,nyugi.

2011. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Kígyótartó csak az asztronómiában van, mint 13. állatövijegy, mivel az utóbbi pár ezer évben sikerült beúsznia a Skórpió és a Nyilas csillagképek közé. Ne számíts rá, hogy az asztrológiában valaha is megjelenjen. Hiába fedezték már fel az Uránuszt, meg a Neptunuszt is, azokat se tartják számon.
2011. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gáz. Szerintem. Én akkor is kígyótartó vagyok, és kész! :D Én vagyok a kiválasztott:D
2011. aug. 10. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző mondattal bizonyítottad: Nyilas vagy.
2011. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!