Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Augusztus 17-i oroszlán lány...

Augusztus 17-i oroszlán lány és március 25-i kos fiú nem feltétlenül szerelmi kapcsolatáról mi a véleményetek? Működhet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 17:52
 1/5 anonim válasza:
Szerintem egy kapcsolat,legyen az baráti,vagy sem,nem ilyen ezoterikus dolgoktól függ...Javítsatok ki,ha tévedek.
2011. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én sem hiszek benne különösebben, csak érdekel, hogy itt talán találok valami támpontot...
2011. ápr. 23. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:

mindkét csillagjegy a tűz elem szülötte: vagyis elég lobbanékony természetű emberekről van szó.

Működik a kapcsolat akár baráti vagy akár szerelmi kapcsolatról beszélünk, de az előzőben ott ne várj túl sokat tóle, mármint pl. a kostól, hiszen őt sokan veszik körül.sok barátja van és ha nem vagy számára úgy mond barátilag fontos akkor nem fog mindig felhívni hogy " na most lesz egy jó buli.. eljössz??"

Szerelem terén meg nagyon odaadó, figyelmes, szerethető és jó az ágyban: szenvedélyes.

Bár mindkét csillagjegy eléggé szereti ha az egóját legyezgetik és az oroszlán jobban szeret a középpontban lenni, szereti ha az ő hangja határozza meg a társasági élet színvonalát.

Én 4évet voltam együtt a párommal. És mi is ebbe a párosításba tartoztunk.

De az hogy te oroszlán vagy és ő meg kos(vagy épp fordítva) az még korántsem jelent semmit.Hiszen lehet benned olyan temperamentum, olyan természet amit esetleg anyudtól vagy más rokontól "örököltél"=> ezekről akkor beszélünk amikor a születési dátumodkor a születési idődet is nézzük.. na az a dolog ami sokkal jobban meghatározza azt hogy milyen ember is vagy valójában.

Én oroszlán-skorpió jegyben születtem.. És amit általánosságban szoktak írni az oroszlánról annak csak a fele igaz rám: pl.. én nem szeretem az aranyból készült ékszereket, nekem az ezüst az ami jobban imponál.. de ne érts félre én nem általánosságban írtam a két jegyről: tapasztalat mivel elég sokszor voltam ezzel a csillagjegyű emberrel(akár a volt pasimat vagy egy haveromat nézzük)

Remélem nem voltam bonyolult!

2011. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ :) ha tudom percre pontosan a születési időmet, akkor abból tudsz valamit mondani? én vagyok az oroszlán lány, 1996. 08. 17. 13:20
2011. ápr. 23. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

18:10es vagyok. nem ez a szakmám.. de itt a link amit ha elolvasol akkor okosabb leszel tőle :)

[link]

2011. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!