Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bakok és az ikrek hogy...

A bakok és az ikrek hogy jönnek ki egymással? Milyen a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 15:56
 1/6 anonim válasza:
100%

én nem értek nagyon az asztrológiához de a szüleim pont így, bak és ikrek. hát nem egy álomkapcsolat volt.

Apukám (bak) nagyon makacs és pesszimista, anyukám (ikrek) meg ezt nagyon nem tolerálta, rengeteget volt a barátnőivel meg társaságban, amit meg apukám nem bírt elviselni. :)

De persze egy esetből nem lehet általánosítani, csak hátha segít neked egy kicsit.

2011. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Félő, hogy sosem találkoznak. Mert ahol az Ikrek jól érzi magát, oda a Bak el se megy, hiszen zavarja a tömeg, a nyüzsgés, a sok beszéd. Ha a véletlen mégis összehozná őket, az Ikrek az, aki hódítani akar, és mi másért, ha nem kíváncsiságból. Tudni szeretné, hogy milyen lehet az ágyban az, aki az életben ennyire hűvös és visszafogott. Nem sok öröme lesz benne. A Baknak hosszú előjátékra van szüksége, és a szerelmi együttlétet is sokáig akarja élvezni, az Ikreknek azonban nincs türelme kivárni. A nehézkes földjegyű Bak értetlenül figyeli a levegős Ikrek örök lendületét, elképed azon a könnyedségen, ahogy az élet akadályait veszi, azon a szellemes szóáradaton, amivel leveszi lábáról a világot. Talán még bele is szeret, mert annyira más, annyira idegen. A kezdeti kábulat után azonban hamar kijózanodik, és rájön, hogy jobban jár, ha szakítanak, s nem várja meg, amíg belehal a féltékenységbe. Az Ikrek ugyanis minden adandó alkalmat kihasznál, hogy elszökhessen morózus kedvű párja mellől.
2011. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én bak vagyok, és szeretem az ikreket. Aranyos volt minden Ikrek, akivel eddig találkoztam.

Nagynéném Ikrek, a legjobb játszótársam volt kiskoromban. Pedig, hát ő már nem volt gyerek.:)

De örök fiatal!

2011. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bak vagyok, ez a személyiségemet is jellemzi. Utálom az ikrek személyiségű embereket. Felszínesek, örökké szerepet játszanak, valódi egyéniségük nincs, mindig azt a képet adják, amely a másiknak tetszeni fog.
2011. máj. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én bak vagyok. Pocsékul. Nem egy nyelvet beszélünk. Számomra túl felszínesek, nem lehet bennünk megbízni és abszolút nem egyenes emberek. Remélem másnak jobbak a tapasztalatai.
2011. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!