Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokat kérdezem, akik több év...

Azokat kérdezem, akik több év szünet után találtak egymásra újból, és működik a kapcsolatuk, miért mentek külön, volt-e idő, hogy nem beszéltek egymással, mennyi idő után találtak egymásra újból és milyen érzés volt, volt-e bizonytalanság?

Figyelt kérdés
Én egy ilyen sikersztorit ismerek, személyesen ismerem a párt, ők már 40-en túl vannak és sok éve élnek együtt boldogan, a kapcsolatuk működik, valamiért fiatalon szétmentek, részleteket nem tudok, más kapcsolatuk is volt, házasság is, gyerek is, mégis egymás mellett tudtak csak teljesen boldogok lenni, és valahogy a Gondviselés újból egymás mellé sodorta őket, szóval ők már tudják, hogy ha 2 ember összetartozik, akkor nem csak a káposzta jó felmelegítve. Érdekel, hogy történt-e hasonló mással. Én ebben hiszek, hogy sikerül, de ismerek egy másik "párt", akik bár felismerték egymásban az összetartozást, de bizonytalanok, labilisak, de egymás nélkül meg nem tudnak meglenni 1-2 hétnél tovább.
2009. aug. 17. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Minek teszed fel újra és újra ezt a kérdést?Minden eset más.

Biztosan vannak akiknek jó felmelegítve a régi,és még többen akiknek nem.Ha úgy érzed az exeddel jó lenne,akkor keresd meg,feltéve ha nem Te vagy a lány,és nem foglalt az illető.Ha így van akkor meg várd meg,hogy Ő is ezt akarja-e.Egy működőképes kapcsolathoz nem elég ha egyik fél szerelmes halálosan.Én az ex férjemmel szakítottam 1,5 év járás után,aztán később mégis kibékültem vele pár év után,sőt hozzá is mentem.Nem kellett volna,természetesen válás lett belőle.

De hidd el nem mész semmire senki siker sztorijával vagy kudarcával.Minden eset egyedi.Egyébként meg ahol már gyerekek is érintve vannak,ott talán nem ártana gondolkodni.Mert igen,szép a szerelem,de csak addig amíg 2 ember magánügye.Amikor már mások életét teszik esetleg tönkre vele,akkor már nem mondanám,hogy joguk van a felhőtlen boldogsághoz.Tizenévesen az ember még lehet őrülten vakon szerelmes,de később már sok egyebet is figyelembe kell venni.Ha mondjuk egy családot kell egy el nem feledett szerelem miatt feldúlni,az nem hiszem,hogy megérné bárkinek,és aljas dolog is.Nem az elment szekér után kell szaladni,hanem amikor ott van akkor kell beszállni.

2009. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Szia!


Tökéletesen egyetértek az előzővel. Akkor kell egy kapcsolatra vigyázni, amikor benne van valaki. Ha egyszer kiborult a bili, nincs mit visszasírni rajta. Olyan lehet, hogy valaki megözvegyül vagy elválik /mind2 részről/ és akkor valami csoda folytán rendelkezik így a sors; de a legnagyobb felelőtlenségnek tartom , ha valaki eljátssza egy másik ember bizalmát. Tudniillik az nem szenvedhet , aki az "elhagyott"?? Abba nem kell belegondolni? Plusz még ha gyerek, vagy gyerekek is vannak... Az nem sikersztori!

2009. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, az oldalnak az a funkciója, hogy olyan kérdésekre keressük a választ, amit nem tudunk és a GOOGLE se dob ki. Én egy ilyen kérdést tettem fel, érdekel kinél mi volt a gond, mi oldotta meg, segíthetek-e valami tanáccsal az ismerősömnek, akik most éppen ott tartanak, hogy nem tudják hova tenni a dolgot magukban. Nem minden kapcsolat úgy megy tönkre, hogy a felek a hibásak, az is érdekel, mi történik olyankor, amikor a feleken kívül eső körülmények miatt szakadt félbe.

Nem engem kell bírálgatni, én egy kíváncsi ember vagyok, és nem untatok senkit GOOGLE által megválaszolható kérdésekkel.

2009. aug. 17. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nálunk hasonlo volt8éve voltunk elöször együtt én akkor 15 voltam ö 22!

Mi az édesapám miatt mentünk szét,mert eltiltott tőle ésmivel kiskoru voltam nem tehettem semmit sem:(:(:(nagyon nagy szerelem volt.Ráadásul apukám felis menthozzájuk rendör haverjaival,hogymegfenyegessék,hogy nemerjen a közelembe jönni(akkor a párom megis haragudott rám és nem is találkoztunk és beszéltünk7évig)

Neki lett utánna egy párkapcsolata abból egy gyereke is ,de a csaj elhagyta gyerekkel együtt egy sittes emberért.

Iwiw-en ő bejelölt engem,én vissza igazoltam,akkormég nekem is volt párkapcsolatom és babát vártam már4hetes terhes voltam kb.nem emléxem már pontosan.

Na mindegy lényeg az,hogy írt nekem,hogynincs e kedvem találkozni beszélgetni,én meg gondoltam miért ne???-hozzá teszem nem volt velem a babym apja már akkor elhagyott mikor2hetes terhes voltam...

Találkoztunk lementünk a dunapartra és egész éjjel ott üldögéltünk és csak beszéltünk meséltünk az elmult 7évről.

Aztán egyre többet találkozgattunk megkérdezte,hogy nem szeretnék-e vele összeköltözni?

Én rögtön nem tudtam erre mit válaszolni,lényeg a lényeg ,hogy több mint 1,5éve együtt vagyunk és szeretjük egymást eljegyzás is megvolt és tervezzük a kettünk közös gyermekét is:)

2009. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15:27-t melyik agyament értelmezni képtelen barom pontozta le? Eddig ő válaszolt egyedül a kérdésre! KÖSZÖNÖM!
2009. aug. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!