Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csillagjegyekű nők...

Milyen csillagjegyekű nők illenek egy halak férfihoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
jegyekű?:D
2011. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem az fogja eldönteni, én pl. soha nem jöttem össze egy szűz vagy bika lánnyal bak létemre.
2011. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
halakhoz, vízöntőkhöz leginkább a szüzek, oroszlánok illenek.
2011. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A bak!!

Igazán szép pár lehet belőlük. A Halak számára először a Bak komolysága, határozottsága tűnik fel. Azután az örökös komor hangulata. Persze, hogy a fejébe veszi: felvidítja, boldoggá teszi. És ez a próbálkozása olyan sikerrel jár, hogy aztán egy életre maga mellé láncolja. Ugyanis nemcsak a rosszkedvét tudja messze űzni, de a nagyon szigorú elvárásainak is képes újra és újra megfelelni. S biztos lehet benne, hogy nem keres más oldalán lopott boldogságot, és a világon senki mással nem olyan őszinte Bak párja, mint éppen vele, a megértő Halakkal. Nem csoda, hiszen ha valakivel, hát akkor az alkalmazkodó, simulékony Halakkal igazán meg tudja értetni magát! Ő ugyanis nemcsak a rosszkedvét tudja messze űzni, de még az állandó féltékenységét is elviseli, és mindent elkövet, hogy feloldja a gátlásait. Ő az, aki akkor is zokszó nélkül a Bak mellett marad, ha rosszul érzi magát ebben a kapcsolatban. S hogy mitől érezné rosszul magát? A Bak állandó zsörtölődésétől, tüskés-szúrós modorától.

2011. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Halak ferfihoz leginkabb a Rak es Szüz jegyü nök illenek, illetve a Skorpio jegyüek is.


De figyelembe kellene venni az aszcendenseket is. :)

2011. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Harmóhikus kapcsolatra általában az azonos minőségű jegyek alkalmasak. pl:Föld-föld, de azt is figyelembe veheted, hogy a víz táplálja a földet stb.

Én Halak révén amondó vagyok, hogy a víz jegyűekkel nagyobb szerencséd lehet. Rák-Halak-Skorpió, azonban utóbbival vigyázz, mert megehet reggelire :)

Tapasztalatom szerint a Bikákkal is remekül kijövünk, de valóban számít az aszcendens is. Amúgy meg nem kell mást tenned, mint hallgatni a megérzéseidre, hisz az nagyon jól működik ha 1 kicsit figyelsz rá. Egy valamire figyelj: ha már a 3. találkozásnál is van valami furcsa érzésed a kiszemeltel szemben, ne foglalkozz vele. Csak rosszabb lesz.

2011. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez a rosz érzés valami tudatalatti halak képesség? De amúgy tényleg megfigyeltem magamon. Ha valami zavar, akkor az idővel mégjobban fog és lehet bármennyire is tökéletes a másik nem hagy nyugodni. De tök mindegy, azzal a lánnyal is pórul járok, akinél nincs ez a rosz érzés.
2011. máj. 2. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nyugodtan mondhatom, hogy igen. Mivel a víz az érzelmeket jelöli, ezért mi, vízesek az érzelmekre figyelünk, ez irányítja minden tettünk. Gondolom, hogy a Rákokban is megvan ez a képesség, de a Halakban és a Skorpiókban nagyon erősen jelen tud lenni. Csak megkell tanulnod figyelned a belső hangodra. Próbáld ki játékból. Ki tudod-e találni valakinek a következő reakcióját, vagy ismerkedésnél, amit gondolsz róla, az bebizonyosodik-e? De ha krimit nézel vagy olvasol, ott is kijöhet a dolog. :)
2011. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A reakciókat szinte mindig előre látom, ezért néha ki is használom és lehet, hogy nem szép dolog, de manipulálom az embereket egy kicsit. Nem is veszik észre és azt csinálják, amit én kimondatlanul is elvárok. :D
2011. máj. 3. 11:33
 10/10 anonim ***** válasza:
A párom halak, (halak aszc.) én félig halak-félig vízöntő vagyok, nyilas aszcendenssel. és tökéletes, több éve!
2011. máj. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!