Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik pasit válasszam, tudsz...

Melyik pasit válasszam, tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Két jelőltem is van, akikkel hosszú távra terbeznék, azonban most kell döntenem. Nem tudom melyiket válasszam, mivel mindkettő mellett tudok érveket sorakoztatni, hogy miért ő az igazi. Még a horoszkópjuk is hasonló. Segítenél ?


Balázs 1989. február 12. 8:15-kor Sopronban született. Sándor 1988. február 2. 22:20-kor Debrecenben. Eszter vagyok és Budapesten születtem 1990. február 7-én 15:50 kor.


Segítsetek ha tudtok ! Minden észrevétel érdekel. Köszi :-)


2011. máj. 1. 17:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem én lennék a megfelelő:

Anna

1990.02.10. Budapest

2011. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: te Üdv: Anna vagy a kultúra és közösség vallás kategóriájából?
2011. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Felteszek egy nagyon hülye kérdést: melyiket szereted jobban, és melyik szeret téged? Ha erre a kérdésre nem tudsz felelni, akkor ne válaszd egyiket se, mert nem vagy igazán szerelmes, ha két srác iránt is ugyanazt érzed. Ha tudsz felelni, akkor azzal jöjjetek össze, aki a kérdésemre a válasz volt.
2011. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt válaszd amelyik jobb palacsintát süt.
2011. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
szánalom vagy kérdező
2011. máj. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kicsilány, ósziahelló...


Szerintem először is: kezeltesd magad. Vagy ha nincs kedved, egy tetszőleges elmegyógyintézetben bizonyára hozzád illő partnerre lelsz.


Ha észhez tértél: azt válaszd, akivel közös az érdeklődési körötök, a zenei ízlésetek, és jól kijöttök egymással. Vagy ami még tuti: azt válaszd, amelyiknek több pénze van, és szeretőnek keress egy olyat, amelyik megfelel :)

2011. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szergej 1986. április 26-án született Pripjaty-ban, néhány órával az atomerőmű felrobbanása után. Szerinem ő tökéletes partner lenne számodra, csak úgy *sugárzik* a fejéből az értelem, akárcsak neked. Ráadásul neki két feje is van.
2011. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

László vagyok.

1990.12.01. Veszprém. Engem válassz ! Mosok és főzök rád. A szolgád leszek.

2011. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!