Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok! Mi a velemenyetek a...

Lányok! Mi a velemenyetek a vizonto ferfiakrol?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
vízonto? hát, szerintem ugyanolyan átlagok mint a többi csillagképű férfitársam... Na jó, pár milivel nagyobb a farkuk :D
2011. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyugi , egy lány se fog úgy odamenni hozzád hogy nem akarak járni veled mert te vízöntő vagy :D
2011. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legjellemzőbb tulajdonságai: a hagyományok és korlátok felrúgása, új utak keresése az élet minden területén. A Vízöntő-jegyűek akkor születnek, amikor a legzordabb az időjárás, ám amikor épp a tetőfokára hág a farsang, mókáznak, alakoskodnak mulatoznak az emberek. Hát csoda-e, hogy a Vízöntő ember is épp ilyen? Komoly, elgondolkodó, a világ jobbításán fáradozó, aki a vidámság álarca mögé rejtőzik, és soha senki nem tudja meg, mire is gondol, mit is érez, mit tervez éppen. Régi megfigyelés, e jegy szülöttei vannak legkevesebben a föld kerekén. Ami pedig nagy kár, mert különleges embertípus, örök újító, "világmegváltó", jobbra törekvő. Igaz, rengeteg különc szokással is megáldotta a természet. Gyűlöli a formaságokat, s ha csak teheti, új utakon jár. Így aztán már messziről kirí a sorból gondolkodásmódja, viselkedése vagy öltözködése miatt. Egy régi asztrológiai könyvben olvasható: "A vízöntő jelleme egyszerre szfinx és csörgősipkás udvari bolond." A merev, gunyoros, rejtelmes mosolyú arc ugyanis csak maszk, ami mögé valódi érzelmeit rejti, az udvaribolond-öltözékkel pedig nemcsak bosszantani akarja környezetét, hanem jelzi azt is, hogy "a bolond mond igazat", és kendőzetlenül elmondja véleményét, lesújtó kritikáját a maradi, földhözragadt, nehezen mozduló világról. A Vízöntő szereti a társaságot, szívesen mókázik, játszik, viccel kifelé, közben lelke mélyén nagyon is komoly dolgok foglalkoztatják., Megrögzött reformer, mindenért rajong, ami új, többnyire az ultramodern irányzat követője. Ez pedig a munkájára, öltözködésére, ízlésére is rányomja bélyegét. Ő az, aki mindig két lépéssel a divatházak kínálata előtt jár, és nemcsak a formákkal, hanem a színekkel is meghökkentő hatásra törekszik. Elve mindig az: valami olyat kitalálni, ami még nem volt, ami új, ami más.
2011. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehezen kötelezi el magát,legalábbis párkapcsolatilag! Több rövidebb kapcsolata is van, s bár vágyik a szerelemre, csak akkor kötelezi el magát, ha már "több mindent" kipróbált. Fontosak számára a barátok, mindig a középpontban próbál lenni. Nehezen tűri a korlátozásokat.

Ha viszont elkötelezi magár párja mellett, akkor a tenyerén hordozza,de elvárja az odafigyelést a párjától is!

2011. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ismerek valakit, akire ez mind ráillik. és ezzel együtt nagyon aranyos, de úgy tűnik már sose kerülök hozzá közel
2011. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
3vízöntő barátom volt többet se szeretnék....túlságosan kiismerhetetlen és független!egyáltalán nem éreztem soha egyiknél se,h ragaszkodna hozzám,vagy egy kicsit is ki tudná mutatni h szeret!igaz én is vízöntő vagyok szóval 2dudás egy csárdában...mindenesetre nekem nem kell több:)
2011. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én vízöntő vagyok... hát magamra ismertem azt kell mondjam :D bár nem hordok csörgős sipkát :D
2011. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előző.

és fiú vagyok ^^

2011. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!