Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán hölgyek mi a vélemény...

Oroszlán hölgyek mi a véleményetek a nyilas férfiakról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 14:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van: Nyilas hölgy, Oroszlán férfi. Ugyan vannak vitáink (hol nincsenek), de nagyon jól megvagyunk együtt.
2011. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%
rühelljük őket mint a szart
2011. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:

Na ne!! a legrosszabb párosítás..tapasztalatból mondom..

két tűz jegy a legrosszabb:(

Persze lehetnek kivételek!! sok sikert hozzá:))

2011. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Az oroszlánok nem néznek gyk.-t
2011. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Ja, és nem nyilas, hanem íjász!
2011. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 bix ***** válasza:
64%
és nem oroszlán hanem párduc. bár én nem szeretem a retrót, sokkal inkább kezdenék egy fénykardossal vagy egy rohamosztaginával
2011. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
34%
Én oroszlán lány vagyok volt egy nyilas kapcsolatom de össsz. egy hónapig tartott:(
2011. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

Fordítva is lehet?


Tehát az oroszlán hölgyek nagyon fennhordják az orrukat, túlzottan elvannak szállva maguktól, ideges fajták, alattvalókat keresnek. Ha ezt egy okos nyilas észreveszi (márpedig eleinte nehéz észrevenni, mert ravaszok és megjátsszák magukat az oroszlánok), akkor nem sok jót remélhetnek. A nyilas tisztességes, nem szereti a játszmákat.

2011. aug. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
79%

8:40-es...ne mondj ilyeneket...szerintem az oroszlán hölgyek ezt kikérik maguknak és én is!!

Én is oroszlán vagyok nyilas fiúval voltam 10évig....de mindig ellentéteink voltak, de nem csak miattam...

És nem mondanám hogy minden esetben tisztességsek tudnak lenni a nyilas fiúk.


A véleményem pedig az hogy szerintem nem a csillagjegytől függ egy kapcsolat!

2011. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát tessék: párom Oroszlán, igencsak tud parancsolgatni, én meg Nyilas/Kos vagyok (de kínai horoszkóp szerint Fém Tigris), nagyon jól megvagyunk. Bár időnként zeng a ház, például "hogy azt a rohadt trójai k* anyját, ki nyúlt a gépemhez már megint?" (tegnapi megjegyzés, a gyerek volt s tettes).
2011. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!