Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik folyóírat heti horoszkó...

Melyik folyóírat heti horoszkópját találod a legjobbnak?

Figyelt kérdés
Sok újságot olvasok, mert igen tájékozott akarok lenni és úgy érzem az is vagyok, de sok lap heti horoszkópjai közűl nem tudom eldönteni melyik a legjobb. Persze egy átfogó asztro elemzés segít, de én azt is akarom tudni hogy egy hétre előre, sőt azon a héten mi is lesz. Ugye megértitek ? Flőrtölgetéshez igazán tudni kell hogy most elmenjek jövő héten randira vagy nem !
2011. máj. 7. 23:58
 1/4 Tom Benko ***** válasza:
Mindegyiké ugyanannyit ér - semmit.
2011. máj. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Blikk, de a kiskegyed is jó
2011. máj. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában határidőre írják a szerkesztők, de amúgy se vedd komolyan egyiket se szerintem. A horoszkóp nem arról szól, hogy valaki meg tudja mondani, mi lesz veled jövő héten.

Játéknak viszont jópofa. Gondolom, nem dobtalak fel :/

2011. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok újság... képzelem... blikk, kiskegyed, story...

Ezek max. napi- és hetilapok, de nem újságok.


Ettől még persze lehetsz értelmes, de attól semmiképp nem, ha bulvárbaromságokat és önmagukat újságírónak tartó firkászok, ill. bulvárjósok sületlenségeit kell ahhoz olvasnod, hogy fontos döntéseket hozzál.

Az igazi asztrológus NEM ír lapokba, ezt jobb, ha tudod, és nem megy le bulvárba.

2011. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!