Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg csillagjegy, oroszlán...

Mérleg csillagjegy, oroszlán aszcendenssel mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy az illető humanoidnak mérleg csillagjegye, és oroszlán aszcendese van. Bővebb info?
2011. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Így már érthető :) Igen jöhetne bővebb :)
2011. máj. 8. 23:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Hiúságot és büszkeséget, méghozzá töményen. :) A Mérleg szereti a szépet, a harmóniát, Oroszlán AC-vel pedig különösen szeret a középpontban lenni, csillogni mások előtt.
2011. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

:O Én is mérleg vagyok, és oroszlán az aszcendensem!


Hát eddig hajtotta vásárlási láz, ma újabb két darabbal bővült a ruhatáram, és összeszámoltam (pont pár perce) az elmúlt időben (kb tavasszal) mennyi pénzt költöttem fölsőkre, nadrágokra, cipőkre... Bűntudatom volt, de most már rájöttem, nem én vagyok a hibás, hanem a csillagok. :DDD


Írnál magadról pár tulajdonságot? Kíváncsi vagyok egyezünk-e valamiben :)

2011. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Húú, hát okos vagyok, szép meg szerény. De gondolom te is :)


De állítólag büszke vagyok, viszonylag lusta, nem szeretek korán kelni, szeretem ha körülöttem minden rendben van. Fontosak számomra mások, pl a családom meg a barátaim. Jó emberismerő vagyok, amit néha ki is használok ( rossz értelemben ) Picit visszahúzódó vagyok az ismeretlenekkel, nehezen nyílok meg. Kb ennyi elég :)

te is írjál léci vmit magadrol

2011. máj. 13. 18:59
 6/10 anonim válasza:

én egy 3. mérleg-oroszlán vagyok :)

Imádom a divatot, a ruhákat (a napokban derült ki számomra hogy póló és top 150db van a szekrényembe és egyiktől se tudok megválni :))

Nagyon lusta vagyok, de ha csinálok valamit azt szeretem befejezni a legjobb tudásom szerint. A lustaságból kifolyólag sok mindent megjegyzek, mert lusta vagyok keresni, újra utánajárni.

Nem túl jó az empatikus készségem, nem vagyok vevő mások panaszkodására, problémáira általában. A szeretteimére pedig annyira, hogy meg is oldom helyettük.

Konfliktus kerülő vagyok, nem megyek bele vitákba, de ha igen akkor aztán nagy hanggal.

Önző vagyok, ritkán gondolok másokra, hogy neki ez jó lenne, nehogy rosszul essen neki. Így a párkapcsolatomban ez ad okot az összezörrenésre. Nem vagyok gondolatolvasó, így ha valaki akar valamit mondja meg, nem akarom kitalálni.

írsz még magadról?

2011. máj. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a 21:06-os vagyok.

14 (lassan 15 :D) éves lány vagyok. Sötétbarna, dús, hátam közepéig érő hajam van, amit mindig szeretem ha rendben van. Hiú vagyok, szépnek találom magamat. Nagyon ügyelek az alakomra, és habár imádom az édességet, egy idő után eszembe jut, hogy ettől mennyit hízhatok, és utána napokig képes vagyok nem enni.

Becsületes vagyok, utálok hazudni, sajnos ebből ered a naivságom, mert nem számítok rá, hogy mások nem ilyen tiszták.

Néha magamba fordulok, rám jön a világutálat mikor megsértenek valamivel, mert mindent a szívemre veszek. Nehezen emésztem meg, ha valaki valamivel megbántott, és a következő adandó alkalommal teszek neki egy durva megjegyzést, amivel tudom hogy megbántom.

Gyűlölök korán kelni, iskolából mindig kések 1-2 percet, egyéb találkozókról barátnőkkel, vagy iskolán kívüli programokról 10 percet.

Sírós vagyok, kicsi koromtól rengeteget sírok, egy hét nem telik el sírás nélkül az életembe. Olyankor viszont szeretek elvonulni, aztán pár óra múlva ugyan úgy nevetek tovább.

A járásom olyan, mint aki karót nyelt, mindig aggódok amiatt, hogy mások mit gondolnak rólam, mikor egyedül megyek az utcán.

Szeretek az öltözködésemben játszani a színekkel, ritkán fordul elő, hogy két ruhadarab ami rajtam van nem passzol. Stílusom inkább elegáns, csajos.

Szeretem a verseket, az irodalmat, ugyan akkor a matematika is a szívem csücske. :$ :)



(Bocsi, hogy hosszúra sikeredett)

2011. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pont most olvastam, hogy az oroszlán aszcendensre jellemző a méltóságteljes tartás, és a naivitás is.

Még a végén elkezdek hinni ezekben :o

2011. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7:36

Ezek mind rám is igazak, mondjuk a divat nagyon nem érdekel, de én fiú vagyok :) De tényleg itt nagyon sok a hasonlóság.


10:47-es

Veled is vannak egyező tulajdonságaim, de itt nem olyan szembetűnő, meg te sok olyat írtál ami minden veled egy korúra igaz.:)


Vagy nagyon általános tulajdonságokat írtunk, vagy tényleg van ebben a horoszkópban valami :)

Köszi a válaszokat

2011. máj. 14. 14:46
 10/10 Eskemo válasza:
0%
Ha az oroszlán rááll a mérlegre, akár 250kg-ot is mutathat!
2011. máj. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!