Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a különbség duál pár, és...

Mi a különbség duál pár, és lélektárs között? Hogy "jönnek" ezek létre?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 16:50
1 2
 1/12 skarma ***** válasza:
100%
A különbséget nem tudom, de nem jönnek létre. Öröktől fogva léteznek, mert ez szellemi szint, és az örök és halhatatlan.
2011. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a duál a másik felünk, akivel a teremtés után kettéváltunk és majd ha ledolgoztuk az összes karmikus adósságunkat, újra egyesülünk. Addig is néha találkozunk az életeink során, de ritka az, hogy hosszabb távon is együtt maradjunk. Ezek a kapcsolatok mindig nagyon intenzívek, de nem mindig tartósak, de nem is mindig párkapcsolatként jelennek meg.

A lélektársak pedig azok, kikkel hasonlóan érzünk, egy hullámhosszon vagyunk, barátok, családtagok, akiket szeretünk, a kedvesünk, stb.

2011. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor lélektárs az lehet, akár az ugyanazon nemű személy is, duál pár meg pont a minekünk való pár?
2011. jún. 2. 09:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

09:49

Igen, a lélektárs lehet ugyanolyan nemű is és több is van belőle.

De a duál is (bár ez elég ritka, azt hiszem) lehet ugyanolyan nemű, úgy tudom. NEM feltétlenül az az ember, akivel boldog párkapcsolatban élhetünk, sőt van, hogy egyáltalán nem jövünk ki vele, habár hatással van ránk, mert végül is a másik felünk.

De még az is ritka, hogy egyszerre születünk le vele. A legvalószínűbb, hogy nem is abban a korban él, mikor mi. De az is lehet, hogy egy korban élünk, de (csak egy példát mondok)mondjuk ő 12 éves én meg 62 éves vagyok.

Általában a fejlettebb lelkeknek adatik meg, hogy együtt lehessenek a duáljukkal hosszabb távon. Ők sem biztos, hogy párkapcsolatban.

2011. jún. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Külsőre észre lehet-e venni, hogy X illető a duál párom?

Belső tulajdonságok is egyeznek?

2011. jún. 3. 18:21
 6/12 skarma ***** válasza:
100%
Szerintem ezt érzi az ember. Csak nem szabad összetéveszteni a szimpla fellángolással.
2011. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor még akkor sem ismerjük fel, ha találkozunk, de van, hogy megérezzük. Én azt hiszem, már találkoztam vele, bár nem vagyok benne biztos. Rokon, nem is ellenkező nemű úgyhogy nem párkapcsolati téma. :D
2011. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha valakinek idő előtt meghal a duálpárja?
2011. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 skarma ***** válasza:
100%
sokan nem is élnek egy időben. az ember egyszerűen érzi hogy van és már ez is elég...
2011. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

20:31

A legtöbbször nem is születnek meg egyszerre, nem élik egy időben az életüket. Az a dolguk, hogy a karmájukat másokkal ledolgozzák. Ameddig ez nem sikerült nemigen maradhatnak meg egymás mellett.

Nagyon ritka az, hogy valaki boldog lesz a duáljával, még ha találkoznak is. A legtöbbször olyan se veled, se nélküled kapcsolat lesz belőle, ami szenvedélyes, de hamar kifullad. Persze ilyen lehet nem csak a duálunkkal. :)

2011. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!