Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Fiúk, lányok! Mit gondoltok a...

Fiúk, lányok! Mit gondoltok a nyilas nőkről, milyennek találjátok a nyilas hölgy ismerőseiteket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ehhez hasonló kérdés van és hogy ez a horoszkópos dolog egyesek szerint nem meghatározó, ezért kérdezlek saját tapasztalataitokból, hogy milyenek a nyilas jegyű hölgy ismerőseitek.

(Akit nem érdekel a téma, az legyen szíves ne szóljon hozzá...vagy végülis szóljon, ha unatkozik.:D)


2011. máj. 30. 20:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
számomra kicsit idegesitőek könnyen cserbenhagyják az olyan "barátjukat" hogyha valaki érdekesebb ember kelti fel a figyelmüket,,,mondjuk például van egy nyilas lány összebarátkozik egy vizöntő lánnyal nem lesznek annyira hű de nagy barátok mert mondjuk nem olyan régóta ismerik egymást bejön a képbe egy mérleg és a nyilas egyből cserbenhagyja a vízöntőt mert a mérleg a tettek embere és ez őt jobban érdekli...kicsit érzéketlenek...
2011. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Van benne valami...de az érzéketlenség inkább abból fakad, hogy elég nyersen mondják el(én is) a véleményüket.
2011. máj. 31. 20:47
 13/23 anonim ***** válasza:
49%

Érzéketlenek??? Na bármit lehet rájuk mondani, csak azt nem. Vagyis ezek szerint minden nyilas más! :) Akiket én ismerek nem érzéketlenek. Vagy aki ilyet mond, az nem ismeri még alaposan őket.


Az én nyilasaim nagyon érzékenyek, viccesek, kedvesek, segítőkészek, lelkesek, teljesen megbízhatóak, kissé szétszórtak de fürgén helyretesznek mindent ha kell, nem tudnak hazudni, kell velük beszélgetni, tudnak meghallgatni, igazi barátok, sosem hagynak cserben, még a saját érdekeiket is félreteszik másért, a nyilas nő a legjobb társnak ;-), a nyilas férfi útitársnak, okosak.

Kitartónak nem mondanám őket, bár én rák vagyok.

2011. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van előző.Én az érzéketlenséget úgy értem, hogy ami a szívükön az a szájukon, ezért sokszor túl őszinték, ami másnak érzéketlenségnek tűnhet.(legalábbis nekem ezt szokták mondani, de azokat is, amiket leírtál:D)
2011. máj. 31. 23:27
 15/23 anonim válasza:
39%
szarkeverök
2011. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%
Én megbízhatónak találom őket, bármikor számíthattam rájuk, ha a szükség úgy hozta... bármiben! Igaz, nem ragadnak az emberre mint a csiriz, de én leginkább ezért szeretem őket. Emellett lazák, Humor Heroldok és törekvők-törtetők is a munkájukban, bár munkamániás nyilassal még nem találkoztam :D Megmondják a véleményüket, ami teljesen őszinte (emiatt érezhetik az emberek bántónak - "az igazság néha fáj" xD), de szerintem inkább építő jelleggel szánják.
2011. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
48%

"Az én nyilasaim nagyon érzékenyek, viccesek, kedvesek, segítőkészek, lelkesek, teljesen megbízhatóak, kissé szétszórtak de fürgén helyretesznek mindent ha kell, nem tudnak hazudni, kell velük beszélgetni, tudnak meghallgatni, igazi barátok, sosem hagynak cserben, még a saját érdekeiket is félreteszik másért, a nyilas nő a legjobb társnak ;-)"


Na ez pontosan így van, vagyis én ilyen vagyok. Nem mindig jó, mert tényleg mindig másokat nézek, veszek előre....stb. Sokan nem is hiszik el hogy létezik ilyen embertípus, mert alapból mindenki magából indul ki. Én is, ezért a sok pofára esés. És cáfolnám hogy hűtlenek lennék mi nyilas nők, akár barátság szempontjából, akár kapcsolatban, a lényeg hogy élni és élni hagyni!! Mi nagyon társasági és pulzáló emberek vagyunk, és ha hagynak kibontakozni azért kegyetlen hálásak tudunk lenni!

Egyébként nekem is szűz a párom, már 4 éve tökéletesen élünk együtt, tud kezelni, mert néha tényleg nem könnyű, de azzal is tisztában van hogy hálám szeretetemmel és minden jóval kifejezem. :)

2011. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Igen, engem is tud kezelni, de tudom, hogy egy szűznek ez milyen nehezére esik.:)

Amiket leírtatok, szinte minden illik rám is.(kivéve a szarkeverőt)

2011. jún. 2. 23:27
 19/23 A kérdező kommentje:

Főleg az álmodozás, a kitartás hiánya és hogy mindenkit szeretek meghallgatni.Szerintem (és a barátaim szerint is) jó barát vagyok.

Esetleg a nyilasok, akik válaszoltak leírnák az aszcendensüket is?!(már ha tudják) Az enyém kos.

2011. jún. 2. 23:30
 20/23 anonim válasza:
63%

Én vízöntő aszcendensű vagyok. Gondolhatod. :)

Talán azért olyan kiegyensúlyozott a kapcsolatom mert párom 10 évvel idősebb, és Ő már sokkal nyugodtabb mint én. Ugyanakkor fel tudja venni velem a ritmust, együtt járunk pl. szórakozni...stb. Nincs szükségem mellette külön programra mivel mindenre nyitott Ő is. Persze azért van magánszféránk is. :)

2011. jún. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!