Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Fiúk, lányok! Mit gondoltok a...

Fiúk, lányok! Mit gondoltok a nyilas nőkről, milyennek találjátok a nyilas hölgy ismerőseiteket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ehhez hasonló kérdés van és hogy ez a horoszkópos dolog egyesek szerint nem meghatározó, ezért kérdezlek saját tapasztalataitokból, hogy milyenek a nyilas jegyű hölgy ismerőseitek.

(Akit nem érdekel a téma, az legyen szíves ne szóljon hozzá...vagy végülis szóljon, ha unatkozik.:D)


2011. máj. 30. 20:20
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Mi is együtt járunk szórakozni.:)

Bár a ritmusfelvétellel néha gondjai vannak.:))

2011. jún. 3. 15:15
 22/23 anonim válasza:
az nem azért van mert nyilas:DD én táncos vagyok:)
2014. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Ridley Vic válasza:
49%

Ciao.


Én Kos srác vagyok nyilas aszcendenssel, így nem kevés nyilas tulajdonság szorult belém, Elhangzott a pozitív világszemlélet az örök filozofálás és legtöbbször hajlamos vagyok a felénél megunni azt amibe oly nagy tűzzel belekezdtem.

A nyilas lányokat egyszerűen imádom és utálom egyszerre... :p És ezt a kifejezést csak nagyon ritkán használom de őrájuk tényleg vonatkozik. Az a tipikus huncut kis szemétláda nyilas tekintet és a megfoghatatlanságuk és kiismerhetetlenségük egyszerre teszi őket vonzóvá és taszítóvá is. Akinek volt dolga ilyen hölggyel az tudja miről beszélek. A gyermeteg de ugyanakkor kalandvágyó szinte mindig komolytalan kalandvágyó stílusuk fel tudja pezsdíteni egy férfi vérét, megfogni őket azonban sokkal kacifántosabb mint a legtöbb jegynél. Nem látni rajtuk meg annyira mikor akarnak tőled valamit igazán vagy mikor "bratyiznak" csak veled. Az én tapasztalatom hogy szeretik a pasik felét eltekerni, aztán a csók előtti momentumban az orrukra koppintani, felnevetni majd arrább libbenni, és onnan megpróbálni újra cukkolni. Valószinűleg a "jaj érzékeny lelkű romantikus vagyok, hátam mögött kezemben reszkető virággal" stílus nem nekik van kitalálva. Inkább a spontán kötetlen néha kicsit szemétkedő, valamikor hatalmas szabad teret adó "leszarom stílus". Amit egy hirtelen másoknál "intim szférát" sértő pozitív megnyilvánulás követ. (Pl. hirtelen szájrapuszi, vagy egy nagy ölelés)

Az én egyik nyilas lány barátom, pl volt hogy hetekig felém se nézett, pedig egy koliban laktunk, aztán mikor újra láttam akkor bejött a szobába és úgy ahogy volt mackógatyába kibontott hajjal gyakorlatilag a nyakamba ugrott, szinte "felcuppant" rám mint egy hűtőmágnes hogy "JAAAAJ DE HIÁNYOZTÁL!"

Szóval annak ellenére hogy néha nagyon kis szemétládák tudnak lenni, mégis (legalábbis számomra) a nyilas lányok ezen fajtája az akit minden fiúnak legalább egyszer meg kell ismernie az életben mert egy-kettő elviharzanak ugyan mint a futótűz de szinesebb szivárványt húznak a szürke gondolatainkba mint egy 10 órás nyan.cat. :D :p

2015. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!