Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek és skorpió tényleg...

Ikrek és skorpió tényleg együtt élhet egy életen át békében?

Figyelt kérdés

Ikrek jegyben születtem párom skorpió! Lassan egy éve járunk és úgy érezzük egymásban megtaláltuk azt akit kerestünk. De a horoszkópok mindenhol azt írják, hogy ez a két jegy nem illik össze. Kicsit más az életfogásunk, de még sose volt vita ilyenek miatt, elfogadjuk egymás gondolkodás módját. Ami érdekes, hogy párom sose akart befolyásolni, sőt inkább rám hagyja a döntéseket. Nagy a béke köztünk, veszekedések eddig sose voltak. Viszont más tekintetben elég gyakran érződik, hogy skorpió. De inkább másokkal szemben.


Szerintetek tényleg lehet ebből életre szóló kapcsolat? Mert eddig úgy fest, hogy igen...


2011. jún. 5. 13:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és 21 F. vagyok. Párom 23 éves. :D
2011. jún. 5. 13:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk én vagyok ikrek, a párom skorpió. Nagyon úgy néz ki, egymásra találtunk... Persze lehet, az is szerepet játszik, hogy én majdnem rák vagyok, és van ilyen beütésem, és ő sem a tipikus skorpió. Az össze barátom is az, valahogy úgy körülvettek engem a skorpiók, hogy úgy döntöttünk, a babánk is legyen az :D Telibe sikerült is belőni az időpontot, ha hamarább, ha később jön, akkor is az lesz :D Szerintem semmi gond ezzel a két jeggyel, ha egy az ízlésük. 23/N
2011. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Skorpió vagyok, a férjem ikrek.26 éve vagyunk házasok.
2011. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A skorpió megeszi az ikreket reggelire...
2011. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Biztató!

Mi is hosszútávon gondolkodunk.

2011. jún. 5. 13:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd pont a horoszkóp fogja eldönteni...
2011. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem mindíg válik be a horoszkóp...az én férjem oroszlán én pedig skorpió vagyok.azt olvastuk hogy a kapcsolatunk nem fog működni és ha igen is 1hónap sem lesz,és egy jósnő is elég hasonlóan mondta ezt.Már 21 éve élünk boldogan 2 gyermekkel...


"tanulság":a horoszkóp nem illik mindenkire...sok olyan ismerősöm volt aki teljesen más volt sőt pont az ellenkezője mint ahogy a horoszkópja szerint "lennie kellet volna".

TEHÁT HA SZERETITEK EGYMÁST MEG MINDEN AKKOR BIZTOSAN ÖSSZEILLETEK...:)))


41/N

2011. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem, mert eddig többé kevésbé minden rendben van! Sőt, nagy az összhang. :)
2011. jún. 5. 19:15
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez úgy szokott lenni, hogy ha az ikrek jólnevelt papucsállatka, vagy papucsállatkává nevelhető, akkor lehet tartós kapcsolat... A skorpió eléggé uralkodó fajta, ha nem, akkor is az, csak az érdekei azt kívánják, hogy ne mutassa ki. Veszélyes.
2011. jún. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!