Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő férfi, Mérleg nő egy...

Vízöntő férfi, Mérleg nő egy párkapcsolatban. Mire számíthatok? Valaki tapasztalattal esetleg?

Figyelt kérdés
A válaszok semmilyen formában nem befolyásolják a hozzáállásomat, csak kíváncsi vagyok.
2011. jún. 19. 19:21
 1/6 Szancsih96 válasza:

Anyukám ezzel foglakozik és van egy kézikönyve. Megnézem neked.

Azt irja, hogy:

Az aszcendensed a bika, ha találkozol egyel ne engedd el soha. Különleges pár lehettek, de vigyázz vele, mert nagyon makacs és sunyi a személyisége. Az oroszlánnal és a Mérleggel nagyon vigyázz, mert könnyen más útra tereheted féltékenységeddel, lehet, hogy megcsal. Ha találkozol egy mérleggel, és szimpatikus menjetek el sétálnik, vagy egy nyugis helyre, ismerd meg jól a személyiségét. Ezzel a kegyeit könnyen elnyerheted.

2011. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gratulálok anyukádnak, hogy ilyen fölösleges dologra költi a pénzét, mint ez a könyv. kitaláció az egész, semmi valóságalappal, bizonyítékkal
2011. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Carmen2 válasza:
Én mérleg (nő) vagyok, a párom vízöntő (értelem szerűen férfi). 3 éve élünk boldog és kiegyensúlyozott párkapcsolatban. Egyébként állítólag ez az összeállítás a legidálisabb pár.
2011. jún. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Carmen2 válasza:
Bocsi, elírtam. Legideálisabb akart lenni és nem legidálisabb. :)
2011. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mérleg nő vagyok, és a szerelmem egy vízöntő. Már 4 éve szeretjük egymást, bár nem vagyunk mindig együtt. Néha veszekszünk, de amúgy oda vagyunk egymásért! Mindig mindent meg tudunk beszélni. Én is úgy tudom hogy ez az összeállítás a legideálisabb :)
2011. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is ideális kapcsolat lehet belőle,27 évet éltünk együtt!/Sajnos most özvegy vagyok/.

Egyébbként az első válaszban"van valami"!

2012. jan. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!