Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiókhoz milyen jegy illik?

Skorpiókhoz milyen jegy illik?

Figyelt kérdés
Skorpió vagyok és szeretném tudni h a skorpiókhoz milyen jegyű pasik illenek. ha valaki tud erről vmit akkor légyszí írjon!
2011. jún. 26. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
a jegy az tökmindegy.mindegyik jegybe ugyan úgy vannak olyanok akiket elkerülnél és akikkel együtt lennél
2011. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
sajnos profi választ nem tudok adni, annyit tudok elmondani, h apukám nyilas, anyukám skorpio és a legboldogabb pár akit valaha láttam, szerintem nagyon passzolnak, kiegészitik egymást és mégis oly egyformák...ha netalán veszekedés merül fel, azt is korrektül megoldják, ugyh én a nyilas pasit javaslom! de szerintem nem ettöl függ, v nem csak ettöl.
2011. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A rákok is jól kijönnek a skorpiókkal!!!:)
2011. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Leginkább a szintén vízes jegyűekkel tudsz együttműködni.

Rák, Halak.

Bár nekem csak az aszcendensem Skorpió, én nagyon jól kijövök a Bikával és a Szűzzel.

2011. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt itt eddig tűz, víz, föld... kizárásos alapon marad a levegő :D És nem is véletlenül; nekem eddig csak levegő jegyű barátaim (fiúim) voltak valamilyen különleges oknál fogva, a jelenlegi pl. ikrek csillagjeggyel rendelkezik :)

Akik nálam nagyon nem jöttek be eddig, azok a bikák és a rákok. Az előbbiek túlságosan birtoklóak, utóbbiak pedig túl lágyak voltak nekem :)

2011. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is skorpió vagyok.Eddig szinte csak vízjegyű partnereim voltak, közülük is a halakkal volt a legjobb az együttlét,de egy másik skorpióval is mindig összhangba voltunk
2011. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
HA így választasz társat az életedben hogy mien a horoszkópja akkor hidd el megfogod bánni az egész életedet
2011. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
skorpió. :>
2011. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rák,Bika,Szűz,Halak..
2011. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!