Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nem illik rám amit a csillagje...

Nem illik rám amit a csillagjegyemről írnak. Egy eltévelyedett lélek vagyok, mi?

Figyelt kérdés

Erre mit mondotok? Szűz ( CSILLAGJEGY ) nem illik rám egyáltalán, vagy egy gonosz démon megtámadott és elnyomja bennem a szűzek precízségét, és szorgalmát?

Oké, most tényleg érdekel h ebbe milyen ezoterikus dolgot lehet belemagyarázni.


2011. júl. 5. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az ezotéria nem egyenlő az asztrológiával. Az ezotéria különáll attól, hogy az emberek "horoszkóp" néven eladnak egy általános jellemzést az emberről ami 99%-ban talál, és te vagy az a pici 1%, akir enem igaz a leírás, őket meg elfojtják úgy, hogy "biztos csak kivétel". Nem kell hinni a horoszkópban meg az asztro TV-s jósokban, mert ezek azok amik teljesen nevetségessé teszik az ezotériát mint filozófiát.
2011. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
a horoszkóp egy HÜLYESÉG! rám sem illik a mérleg barátnőmre se a rák
2011. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak a horoszkóp.hanem az egész ezotéria hülyeség.
2011. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
úgyvan :)
2011. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Az asztrológia több ennél, nem 12 féle ember létezik a Földön. Azt írod, a csilagjegyed szűz, ez azt jelenti, hogy a Nap a szűzben járt mikor születtél. Ezenkívül még kilenc égitest helyzetét vizsgáljuk, illetve az egymással alkotott fényszögeiket, melyik házban helyezkednek el, a fő tengelyek hol vannak, állócsollagok, stb. A horoszkóp képletek nagyon sokfélék, igazából nincs is két egyforma, csak ha két ember ugyanott és ugyanabban a percben született. Pl. ha több bolygód, vagy aszcendensed van a vízöntőben, a vízöntőre jellemző rendetlenség, öntörvényűség biztosan elensúlyozza a szűz precizitását.
2011. júl. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
A napjegyed csak egy minőség, egyetlen jegy, ki tudja mi az aszcendensed, hogyan állnak a bolygóid. Lehet, hogy valami teljesen ellentétes minőség erősen jelen van a horidban és emiatt nem érzed magadon a szűz tulajdonságokat.
2011. júl. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Mindenképp menj egy asztrológushoz aki megvizsgálja a problémádat majd pár boszorkányhoz aki leveszi a rontásokat és 1 médium is kéne aki felújítja az aurádat és asztrálisan is megtisztít.


Bár elköltesz 200.000 forintot, de legalább az égvilágon semmi nem történik.

2011. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
utolsó: szerintem ezt viccnek szántad, de azt hiszem, hogy szánnivaló a humorérzéked ;)
2011. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg bak létemre liberális vagyok és rühellem a hagyományokat. Meg szeretem a változatosságot. Ezért egyáltalán nem érdekel ez az asztrológia nevű áltudomány.
2011. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na, de az egyszerűen idegesít, h kijelentik, hogy te ilyen vagy, kész pont... Na mindegy, túl egyyedi vagyok ehhez. :D amiket meg az újságokban írnak h ez és ez történik veled... Még rosszabb.

egyébként köszönöm a válaszokat.

Ja, és a boszorkány megszabadít ettől a gonosz démontól is? Ahhoz az exöszájzbúkos nőcihez mennék el...

2011. júl. 6. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!