Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a szűz és a nyilas a...

Milyen a szűz és a nyilas a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kb egy éve megismertem egy nyilas csillagjegyű fiút és rettenetesen szerelmes vagyok belé.Vajon lenne esélyem nála?
2011. júl. 10. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tipikusan Nyilas vagyok, és akik tipikusan Szüzek, azok engem rohadtul irritálnak, szerintem érzéketlenek és szívtelenek és önzőek és bunkók és... :D De van, aki Szűz jegyű, és nem illik rá belőle semmi, pl anyukám, őt szeretem :D
2011. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilas nő vagyok, idén lesz 10 éve, hogy együtt vagyunk a férjemmel, aki szűz jegyű. A mai napig szeretem, és ő is engem, aki először lát minket, azt szokta gondolni, hogy friss házasok vagyunk, azért turbékolunk ennyit. :)
2011. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Háát a nyilas a szűz hártyáját könnyedén átlövi a nyílvesszőjével. :-D
2011. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ma 12:00-as TE pont leírtad hogy a szűzek milyennek látnak téged. Ja és a nyilas duma.
2011. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

07 10 12:00!


Ott a pont. Semmi humorérzékük, ócsárolnak, és rabszolgahajcsár vér van bennük. Kétszínűen másokkal kedvesek aranyosak de kapcsolatban kritikán aluliak. Nyilas férfi voltam, de megszöktem abból a kapcsolatból.

2011. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok


* jav.: kétszínűek

2011. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem Szar de amúgy én nem hiszek az ilyesmikben -.-'
2011. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tilka válasza:
ha jót akarsz magadnak, akkor ne higgyél az ilyen hülyeségekben. Kérdés, hogy milyen vérmérséklet és te milyen vagy. Aztán a többi majd kiderül.
2011. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vigyázzunk a Nyilasokkal, főleg ha zsidó vagy.
2014. ápr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!