Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A szűz jegyűek mind pedánsak?

A szűz jegyűek mind pedánsak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Általában de vannak kivételek.
2011. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen, minden szűz jegyű ismerősöm pedáns.
2011. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyet ismerek, ő nem csak pedáns, de tapló bunkó is. De biztos vagyok benne, hogy nem mind ilyen, szóval ne általánosíts.
2011. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A kivétel erősíti a szabályt.
2011. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Antimod ***** válasza:
Én pedáns vagyok, de ugyanakkor rendetlenség van körülöttem. Inkább rendszerező vagyok mint rendrakó.
2011. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
akit én ismerek, ő nem pedáns, de meg van rá benne a hajlam :) meg néha kitalál dolgokat és akkor azt másokon számon kéri, szal mondhatni öntörvényűen pedáns :P
2011. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A csillagjegyed (Nap-jegyed pontosabban) csak egy nagy általánosság. Én Szűz jegyű vagyok, igen, pedáns, de egy csomó dolog nem igaz rám a Szűz jegy általános leírásából. Ezeknek viszont mind megvan a magyarázata, szerencsére a feleségem asztrológus (is), és a radix képletemen keresztül szépen be tudta mutatni nekem, hogy mi miért van. Szóval korrekt elemzést csak egy teljes születési horoszkóptól lehet várni.
2011. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan szüzet, akinél mindig iszonyú nagy kupi van.
2011. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én szűz vagyok ugyan, de nem érzem magam pedánsnak, sőt néha nagyon is szétszórt és rendetlen vagyok és igen, ahogy az előbb valamelyik "kolléga" írta, én is inkább rendszerető vagyok, mint notórius rendrakó.
2011. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hugom az és egyáltalán nem pedáns...
2011. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!