Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfi - Kos Nő?

Molnár Richárd kérdése:

Oroszlán férfi - Kos Nő?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen páros?
2011. aug. 1. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem akarják együtt ünnepelni az aranylakodalmat...
2011. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En kos no vagyok, es mindenhol azt olvasom, hogy ez a tuti paros. Biztos az, meg nem talalkoztam egy oroszlan ferfival sem, vagy nem tudom, nem szoktam oket ilyenekrol kerdezgetni.
2011. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
az oroszlán elkapja a kost és megeszi :C
2011. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kalandos a kapcsolatunk...Szinte széttépem az ágyban... :) Nem régóta vagyunk együtt, de úgy érzem Ő az igazi! Csak kíváncsi voltam a "csillagokra" :)
2011. aug. 1. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem rohadt jó ;)


Én is Kos nő vagyok és nekem szükségem van az izgalomra ,a szenvedélyre ami majd szétvett ha meglátom a pasit, kellenek a rosszaságok, a nagy veszekedések, nagy szexelések, nagy kalandok. Enélkül max. 1 hónapig bírom a kapcsolatba ,most is egy ilyenbe vagyok egy másik Kossal de tuti valami nagyon lightos az aszcendense ,mert olyan jó kisfiú. Szakítani akarok vele... nem tudom ,hogy.


Szerintem rohadt jó választás az Oroszlán. Ha egy olyan igazán normálisat fogtál ki, akkor szerintem tökéletes. :)

2011. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj 12:27 én vagyok az Oroszlán...!!!
2011. aug. 4. 14:46
 7/8 anonim ***** válasza:
és? nagyon hasonló elvárásai vannak az oroszlánnak és a kosnak a párkapcsolatban.
2011. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sztem jó páros! Én kos vagyok, a vőlegényem oroszlán. Akadnak mondjuk súrlódások, viták, mert hasonló a temperamentumunk, könnyen felkapjuk a vizet, de ugyanolyan könnyen le is nyugszunk. És még haragudni se tudok rá a heves természete miatt, mert én is ilyen vagyok, úgyhogy így könnyű elfogadni. Gondot jelenthet, hogy mindketten főnökök akarnak lenni, de az egyiknek ugye muszáj engedni, és ez jelen esetben én vagyok, a kos - sajnos. :)
2011. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!