Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet féltékennyé...

Hogyan lehet féltékennyé tenni egy skorpiót férfit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Skorpió férfi? Bakker hogy mik vannak...

Én az emberekre bukom,vagy az már gáz?

2011. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is úgy ahogy akárki mást. A párod lehet féltékeny, attól hogy nem mutatja ki. Én is skorpió vagyok, igaz nem sokat törődöm a horoszkóppal, tehát nem tudom azért e, de én sem szoktam kimutatni az érzéseimet. Ha a párom direkt féltékennyé akarna tenni, "csak úgy", nem állnék bosszút, hanem simán otthagynám :)
2011. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%

Én is skorpió fiúval járok 3éve,és az én barátomat is nagyon nehéz féltékennyé tenni.Mivel hatalmas az egoja ezért meg van róla győzödve,hogy ő a legjobb és nem féltékeny senkire.Kb. úgy áll hozzá,ha elhagynám "ezért" meg "azért" a pasiért,akkor én lennék a legnagyobb bolond.

Az meg a másik amiért nem éri meg féltékennyé tenni,hogy nagyon könnyen átlát az ilyen kis "játszadozásokon" magyarán,hogy féltékennyé akarod tenni,és ezzel is csak nevetségessé teszed magad elötte.Az egyik volt barátnője is ezt csinálta,próbálta féltékennyé tenni más pasikkal,háát iszonyat kiröhögte a lányt,hogy milyen szánalmas és átlátszó.

Amikor szakitottunk egyszer pár hónapra,na akkor sikerült féltékennyé tennem.

Ő hagyott ott,és végül is sikerült,hogy ő akart visszajönni magától.Azóta minden jó.

Szóval pont azt csináltam,hogy nem akartam féltékennyé tenni.Nem törödtem vele.

Nem provokáltam,egyszerüen eltüntem a szeme elött és úgy éreztem jól magam.Nem mentem abba a buliba ahol ő.stb.

Ő meg tökre bekattant,hogy én ilyen jól elvagyok nélküle és ilyen hamar továbbléptem,meg nem is törödök vele.(magyarán bántotta az egoját,hogy nem töröm magam a féltékennyé tételével)

Ha mégis azzá akartam volna tenni,abból ő rögtön azt vágta volna le,hogy még érdekel,meg igy akarom visszakapni,ezzel örökkre elvesztettem volna.

Szóval ha mégis azzá akarod tenni,az iszonyat nehéz,mert úgy kell,hogy ne vegye észre mire megy ki a játék.Szóval nem a hagyományos módon.Vagyis érezd jól magad nélküle,menj külön utakon és poont az ,hogy ne akard féltékennyé tenni.

Hát sok szerencsét=)

2011. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy TE nem vagy-e féltékeny rá...

Sajnos horoszkóptól függetlenül ezt a kapálózást bárki szánalmasnak találná. Egyébként a skorpió pasas is ember elvileg, szóval pont úgy vadíthatod meg, mint akárki mást. Egyedül azért nem ajánlom a "direkt féltékennyé tevést", mert attól nem biztos, hogy te jobban fogod magad érezni.

2011. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
38%

"Nem lesz túl sok a szappanoperákból? Rém hü.lye egy nő lehetsz!"

Te idióta, férfi vagyok. Ennyi ésszel ne irkálj. :)

2011. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!