Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehet meghódítani egy...

Hogy lehet meghódítani egy mérleg férfit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mivel mérlegről van szó, a megoldás egyszerű. Főzz neki egy jó pörköltet vagy akármit amit szeret enni. Mindig legyen nálad pár a kedvenc söréből behűtve. Ne piszkáld miközben eszik. Úgy tudom a mérleg férfiak roppantul szeretik, ha akkor szeretkezhetnek amikor ahhoz van kedvük.
2011. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, hogy a csillagjegyen múlik a dolog, de azért adok egy kis tanácsot, ha tudok :) Ahogy én észrevettem, a Mérleg ismerőseim nagyon nem szeretik a közönségességet. A káromkodást, a megjátszást, a felvágást és a hasonló dolgokat - az életnek ez a realista oldala valahogy taszítja őket :)
2011. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Férjem mérleg :) Az én tanácsaim: Légy felszabadult, kicsit olyan "őrült" fazon, merj mindent megbeszélni vele (mert meg is lehet) :) A hasát is nagyon szereti ám... és ahogy előttem már írták, tényleg egyből a lábaid előtt hever ha egy jó vacsi (vagy akár ebéd) után behűtve elé rakod a kedvenc sörét :D
2011. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy bárki mást. :)
2011. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mérleg hintán...
2011. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szereti a mosolygós lányokat, szereti ha van testi kontaktus,ha simogatják, ha ölelgetik . Kérj tőle tanácsot ,attól olyan fontosnak érzi magát. Legyél mozgékony, "táncos", vidám ás lányos.
2011. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát biztos ne mond neki hogy sikerult besorolnod egy 12 fajtat elkulonito rendszerbe:) ha ennyire lenezed inkabb ne is probalkozz
2011. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
miért? rengeteg mérleg pasit ismerek és néha megemlítem ,ezt a "mérleg vagy" dolgot és teljesen kedvesen reagálnak,tudják magukról,hogy ők mérlegek, néhány jellemzőt is felsorolnak.sőt van egy amelyik mindig felemlegeti hogy "hülye mérleg vagyok". szóval nagyon édesek :)
2011. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!