Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió jegy gonosz? (Skorpi...

A skorpió jegy gonosz? (Skorpió skorpió aszcendenssel)

Figyelt kérdés
Tudom nem lehet ilyen egyszerűen jellemezni egy jegyet, egy embert, egy személyiséget, de van egy fiú ismerősöm aki nagyon furcsa. Mindig nagyon kedves, aranyos, de mintha lenne benne valami hatalmas sötétség. Ezt már mások is mondták. Olyan mint valami sötét herceg. A kisugárzása pedig hatalmas, annak ellenére, hogy viszonylag visszahúzódó. Gyakran mondta már nekem, hogy "nem tudom dönteni melyik legyen". Bár ezt nem teljesen értettem.
2011. aug. 9. 09:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
75%
Én skorpió vagyok, és imádom a személyiségemet, szerencsére nem bízok meg senkiben így nem tudnak átverni sem, az emberektől is igyekszem magam távol tartani, de ez nem azt jelenti hogy eredendően gonosz a jegy, csak életrevalóbb.
2011. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
De igazából olyan kozmikus erő hogy "gonosz" nem is létezik.
2011. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
67%

húgom dupla skorpió... nagyon kettős a csajszi, néha imád, bújik, puszilgat, máskor beszól, rúg, csíp, karmol. és félpercenként képes váltogatni.

egyébként nagyon szeretem, és a 'dilijeit' betudom a skorpióságának. :)

mondjuk én oroszlán-rák vagyok... érthető is az állandó ellentétünk

D.

2011. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

Összejöttem egy rohadt lelkű skorpió NAPJEYGŰ nővel, aki élete felénél sem vállal felelősséget semmiért. Se Isten, se Család, se Haza. K.urva és ez neki nagyon megfelel. Engem meglopott, megcsalt és átvert pedig hű de szerelmes volt. A gyereke az apjánál, szarik a fejére.

Egy tolsó nímand, aki a rohadt nagy önérzetével 2ezerért maszturbál. Nem kell ide több ugye?


Én tudom mi a fegyelem, így bármi rosszra is képesek vagyok, 100-szor meggondolom kit nézek akár csak le is, nem hogy ártok, kijátszok...

2011. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

Szerk:


De nekem csak az aszcendensem skorpió.

2011. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Sanuár válasza:
100%

Én is skorpió vagyok. Rémes hogy miket irtok rólam. Biztos van rossz skorpió is, gonosz, hála én nem ilyen vagyok. Imádom az állatokat, szeretem az embereket, mindig segitek az embereknek ha rászorulnak. Tul érzékeny vagyok. Mindenki baját a lelkemre veszem. Az igaz határozott vagyok, amit akarok az mindig elérem, de nem gaztettekkel. Imádom a családomat. Egy életre kötöttem házasságot, és ezt be is tartom, mivel már nem vagyok fiatal de első és utolsó a férjem.

Én mindig segitek a szegényeknek, főleg idős, esetlen embereknek. Sok-sok barátom van, és nagyon szeretnek. Nem birom elviselni ha valaki haragszik rám. Nincs is haragosom. De az igazságtalanságot sem türöm el, a véleményemet sem rejtem véka alá, mindig szemtől szemben mérkőzök. Utálom a hazugságot.

De több esetben előfordult hogy pl. piacon vásároltam, mellettem állt egy szegény idős nénike, láttam rakosgatja a pár forintjait, vettem egy csirkemellett, kifizettem, és oda adtam neki. Most is előttem van a könnyes szeme, amikor azt mondta nekem a Jóisten áldjon meg érte. Ez be is jött, mindig vigyáz rám.

Ennyit a skorpiórol. Nehezen enged közel magához, de ha egyszer megszeretett, az egy életre szóló barátság.

2011. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
50%

a pozitív skorpió abszolút! itt is ott van a szélsőség:

vagy angyalok vagy ördögök.

kamaszkorukba még nagyon a kettő között van. de tényleg meg lehet állapítani hogy milyen : ha szereti az állatokat,esetleg vegetáriánus is( gyakori), akkor biztos "angyal".

ha nem akkor erőszakos elégé pocsék jellem.

2011. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
31%

Akkor a skorpió emberek tényleg gonoszak?


Mert akkor útálni fogom mindet és deportáljuk őket. Hisz a csillagok megmondták!

2011. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
55%
ha figyeltél volna,és rendesen elolvastad volna akkor tudnád,hogy nem :)))
2011. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
A napjegyedet honnan tudod meg?
2011. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!