Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió jegy gonosz? (Skorpi...

A skorpió jegy gonosz? (Skorpió skorpió aszcendenssel)

Figyelt kérdés
Tudom nem lehet ilyen egyszerűen jellemezni egy jegyet, egy embert, egy személyiséget, de van egy fiú ismerősöm aki nagyon furcsa. Mindig nagyon kedves, aranyos, de mintha lenne benne valami hatalmas sötétség. Ezt már mások is mondták. Olyan mint valami sötét herceg. A kisugárzása pedig hatalmas, annak ellenére, hogy viszonylag visszahúzódó. Gyakran mondta már nekem, hogy "nem tudom dönteni melyik legyen". Bár ezt nem teljesen értettem.
2011. aug. 9. 09:56
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Vannak ilyen kalkulátorok. Kell hozzá a születési dátum, óra perc pontossággal.
2011. aug. 13. 14:33
 22/28 anonim ***** válasza:
a napjegy a csillagjegyed. tehát én nyilas vagyok ,mert dec. 17-én születtem. a napjegy állandó ,például aki márc.21 és ápr. 20 között születik az kos. ha valakinek megkérdezed a csillagjegyét/horoszkópját akkor a napjegyre kérdezel.
2011. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

Én is skorpió vagyok és nem így fogalmaznék hogy gonosz hanem inkább bosszúálló azért mert nehezen felejtünk és ráadásul ott bántjuk a másikat ahol legjobban fáj neki... :/

De nagyon sok jó tulajdonsággal is rendelkezik mint például nagyon jó szerető mert szenvedélyes, mindig eléri amit akar mert a végsőkig küzd és ebből következik kitartó. :)

Nálunk a családba majd nem mindenki skorpió és az biztos nem könnyű vele együtt élni

2011. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az biztos hogy nagyon bosszúállóak vagyunk.
2011. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
65%
Hát én bika vagyok és annyit tudok, hogy azt mondták nekem állítólag messze a skorpiókkal a legjobb számomra a szex! Még nem volt szerencsém skorpióhoz, úgyhogy lehet találni kéne egyet mert kíváncsi vagyok :D
2011. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
90%

Hogy valami hasznosat is mondjak, nekem az a véleményem hogy nem kell készpénznek venni a horoszkópodat, az alapjaiban tényleg helyes megállapítások vonhatóak le, de egy személyiséget jellemezni csupán annak ismeretébúől hogy ő milyen jegyű helytelen. Asztrológiai megközelítésből lehetne azt mondani, hogy pontosabb képletből( aszcendens, holdjegy, születési időpont, hely stb) már sokkal reálisabb kép festhető, de én inkább most azt helyezném előtérbe hogy szuverin akarattal rendelkező emberi lények vagyunk, vagyis tudatosan cselekszünk, meg tudjuk a jellemünket is változtatni, vagyis ha képesek vagyunk belátni negatív tulajdonságainkat ( először is azt hogy vannak :D ) akkor ezen változtathatunk.

Na már most asztrológiai megközelítésből elképzelhető hogy az ismerősöd képlete igen kevert egymással disz harmoniás jegyek, állása alatt született. nagyon leegyszerűsítve pl. egy bak jegyű ember kos aszcendenssel ikrek holdjeggyel; na ott már lehet zavar :D

2011. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Intrikus és kritikus. Sajnos általában kötekedő is. De vízjegy úgy hogy ha nagyon akar vagy kell tudd nagyon empatikus is lenni, bár pont ezért a legfájóbb sebre is szúrni.
2011. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
78%
En oroszlan vagyok skorpio aszcendenssel,szoval rohadt bolnyolult vok meg magamnak is..Neha meg magamat is meg tudnam olni,neha meg imadom magagm.A parom tudna jellemezni,abszolut brutalisan tudok neha viselkedni,bar neha mondom joszivu,kedves,turelmes,vidam vagyok.De ha ramtor az a bizonyos hullam,akkor nagyon hulye vok.Kotekedek,veszekszek,kiabalok,gyulolkodok,beszolok,kritizalok,es ugy altalaban mindent,es mindenkit ruhellek,es olyankor elvonulok a vilag elol a maganyomba,mert olyankor meg magamat se nagyon viselem el,ezert alszok.Ha toppon vok,az egesz vilagot megolelnem,ha szar kedvem van,akkor teszek rola ,hogy mindenkinek az legyen...nem tehetek rola,ha nem tudom , kikerulni az embereket,akkor sajnos ok is kapnak a szurasombol...Persze kesobb megbanom.Bennem kettos ero van,egyszer az oroszlan ereje,es uvolto hangja,masszor meg a skorpio gyulolete,indulata.Olyan vok,mint egy izzo lava.Nehezen nyitok,bar az oroszlan jegyemnek koszonhetem,hogy azert meg vannak barataim,bar nagyon sokszor elzarkozom mostanaban,nem megyek sehova,ha hivnak.Ez reszben szornyu,bar kezdem elvezni az egyedullettet,jobban megismerem onnmagam,es talan,egyszercsak kezelhetobbe valok magam szamara..hat ennyi.Nem is tudjatok milyen szar skorpio aszcendensunek lenni,es en azt mondom,hogy igenis neha gonosz jegy,es szornyen erzeketlen,es birja a lelki kint,sot keresi,olyan mint egy lelki fakir.Folyamatosan elemzem az embereket,es olyan rossz,amikor rajovok,hogy mennyre atbasztak,vagy akarmi.Vagy pl en udvarias vok,de a legtobb ember,egy taplo.vagy en szivesen segitek,de mar vissza nem mukodik,na akkor van az,hogy szetbasz a gyulolet,es a harag!Pedig nem szabadna,de ez jon,mint a lavina,feltartozhatatlanul!
2013. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!