Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Más oroszlánnak is csomó...

Más oroszlánnak is csomó konfliktusa van mostanában?

Figyelt kérdés
Én folyton veszekszem a családommal, főleg az anyámmal, a barátaimmal, egyszerűen már nem bírom. Akkor is konfliktusba kerülök, ha próbálom magam meghúzni.
2011. aug. 19. 23:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem. pedig én nem szoktam veszekedni. mondjuk most is inkább velem veszekszik a párom. meg anya.
2011. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Az én két oroszlánom sincs túl jól. A zebrahús fogyóban van , az állam meg elvett 2 hektárt a kifutójukból..
2011. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel az oroszlánok egománok és nem szívesen veszik a kritikát, v ha másnak a más a véleménye, mi ebben a meglepő? :D
2011. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Na még te is jössz a hülye válaszoddal. Mindjárt agyvérzést kapok:D.


Az elsőnek köszi.

2011. aug. 19. 23:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs. Ha csak nem én hozom őket világra.
2011. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem akartalak idegesíteni :D
2011. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány? Ha fiú akkor ne csodálkozz. A fiú oroszlánok egy idő után kitaszítottak lesznek a falkából. A nőstény maradhat. Kellenek vadászni. De jah, sajnos a zebra fogyó étel, lassan legelhetnek a vadak is.
2011. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Teljes mértékig egyet értek az előttem "szóló" Wirm válaszával! :)

Kedves Oroszlán kérdező! Szerintem a probléma és a konfliktus kezelése teljesen független a csillagképtől. Tudod van egy mondás, miszerint: "Kettőn áll a vásár". Tehát minden kapcsolatban, legyen szó szülő-gyerek, tanár-diák, párkapcsolat, esetleg más emberi viszony esetében nemcsak az egyik felet kell hibáztatni. Próbáljad megfordítani a helyzetet és nézzed meg a másik szemszögéből is! Néha nem árt egy picit önmagunkba nézni, mivel az Oroszlán csillagjegyű emberek eléggé lobbanékony személyiségek... :D

2011. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Huhhhhhhh, bocsánat helyesen: Wyrm! :D :P
2011. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmi probléma.
2011. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!