Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kulonleges kepessegeik vannak...

Kulonleges kepessegeik vannak azoknak akik a csillagjegyek vegen vagy elejen szulettek?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam ,hogy azok akik ket csillagjegy periodusa kozott szuletnek azok rendelkeznek bizonyos rejtett kepessegekkel?Peldaul a skorpio periodus utolso napjan vagy az elson szuletok.
2011. aug. 22. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá, nem is nagyon vagyok otthon a témában, csak annyit tudok, hogy én halak p. utolsó napján születtem, és tipikus halak vagyok, pontosan illenek rám a leírások.
2011. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 üreginyul ***** válasza:
100%

Akkor én duplán különleges képességű vagyok. :)

Vicces, hogy egyes horoszkópokban febr. 19-éig tart a vízöntő, máshol meg aznap kezdődik a halak. Én meg épp ezen a napon születtem, most akkor mi vagyok? :D

Lehet, hogy az a sorsom, hogy megmentsem a földet a Reptoid inváziótól! :D

2011. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Én speciel a skorpió utolsó napján születtem, és hiába zárod be az ajtót, átlátok a falon, mivel röntgenlátás-képességgel rendelkezem... szóval lehet benne valami.


xD


Nem, nem hiszem amúgy :)

2011. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

És a jeles napokon születettek?

És a ciklus közepén születettek?:)

2011. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A ciklus kozepen szuletettekrol nem tudok semmit.en nem azt mondtam ,hogy a ciklus vegen vagy elejen szuletettek nem tipikusan halak,vagy amik hanem azt,hogy rejtett kepessegeik lehetnek.
2011. aug. 22. 21:27
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
nos szerintem ugyanúgy lehet képesége elején és végén születésű embereknek is.ezek az érzelmektől fügnek.
2011. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
én pl halak vagyok és ez a csillag jegy a legérzelmesebb legbefolyásolhatóbb jegy és sok halak más képeséekkel is rendelkeznek.de ez is csak az érzelmek miatt van amolyan álom világot élő emberek azok akik különös képeségeket hisznek magukról
2011. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én csak annyit hallottam, hogy az adott csillagjegy ELSŐ HARMADÁBAN születettekre jellemzők legtisztábban az adott jegy tulajdonságai... tehát akik a jegy kezdetétől a következő hónap első napjaikig születtek.


Hogy ez igaz-e?


Tehát ha a skorpió végefelé születtél, az már nem annyira erős skorpió jellem. Aztán fene tudja. És különleges képességről nem hallottam, szerintem az lehet, hogy több tulajdonság keveredik benne, talán ezáltal több helyen megállja helyét, vagy épp emiatt bizonytalanabb. ??!?!!? Passz.

2011. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Személy szerint én is azt vettem észre, hogy van különbség a legelöl és a leghátul születettek között egy adott jegyben. Én utolsó skorpió-naposként tényleg nem érzem magam valami skorpiósnak; nem tudom, van-e egyáltalán értelme az egész horoszkóposdinak, mert ha a saját tapasztalataimból indulok ki, akkor nem sok :D Jók a megérzéseim, előre érzek dolgokat, bár nem hiszem, hogy ez olyan különleges volna :)
2011. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vannak jósok, diplomás asztrológusok, akikkel erról konzultálhatsz.

25-35 ezer forint körüli összegért.


Vala(m/kik)ből nekik is meg kell élni. Az ilyen kérdéseket feltevő emberek az ideális fejősteheneik.

2011. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!