Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan hódítsak meg egy halak...

Hogyan hódítsak meg egy halak nőt? Vízöntő vagyok!

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 20:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
úgy hódíts meg egy nőt, hogy megismered a személyiségét, ne asztrológiai humbukk által. Lehet h halak aztán qrvára nem érdekli, amire azt gondolnád ez alapján hogy igen. Komolyan mondom, aki így választ párt, bex@rok...
2011. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hát már elég sok mindent tudok róla,és még ha nem is minden,de azért elég sok minden stimmel az asztrológiai jellemzésével.Szóval van benne valami.Például a halak jellemzésében írják hogy színészi képességgel tud hazudni...hát ez igaz mert majdnem el is hiszem még azt is amiről tudom hogy 100%ra nem őszinte velem...na meg írják hogy jó anya lesz meg szereti a gyerekeket,ő meg most ment fősuliba óvodapedagógusnak...Ezzel nem azt akarom mondani hogy pont ugyan olyan de azért elég sok mindenben igen!
2011. szept. 11. 12:57
 13/22 anonim válasza:
68%
epres-vaníliás bojlival
2011. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
ha te vízöntő vagy, és ő halak, akkor öntsd le vízzel! a halak szeretik a vizet!
2011. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Lassan öntsd a vizet, nehogy megijedjen vagy megüsse magát! Dansz.
2011. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
44%
Én is ,,halak,, nö vagyok, és egyezek z elöttem szóló halak nökkel. én pl nagyon könnyen beszerelmesedem, és nehezen feledek, szeretem az apró dolgokat amik többet érnek minden ajándéktól. Egy szál virág, egy kedves szó, ölelés, törödés. Hogy kimutssa az a férfi, hogy mit is jelentek neki, de mások elött is, szeretem a romantikát. És nagyon érzékeny vagyok :( Szóval szerintem minden átlagos halak nö imádja a romantikus filmeket, és talán meg is siratja (ahogy én) azokat, és jójön valaki akihez oda lehet bujni épp olyankor is. Az nagyon fontos hogy a másik emberre számithassunk minden körülmény között, és a legfontosabb az öszinteség. Ha fontos neked az a lány, legyé vele öszinte, mond meg neki, hogy tetszik, és szeretnél töle valamit, neki rögtön tudnia kell a választ. Hivd el sétálni, vagy vacsira :) Nagyoon nagyoon sok szerencsét 19/L
2011. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)Hát én már hívtam őt sok helyre de nem jön sehová... :( Viszont rengeteg dologból tudom 100%ra hogy nem közömbös irántam,de ő mégis azt állítja...Én nem értem,pedig nagyon sok szép dolgot írtam neki,ami szívből szólt!De ő nem meri bevallani hogy érez valamit,inkább sérteget helyette ha úgy van...Bárcsak őszinte lenne velem...Én úgy érzem hogy nekem ő az igazi és mindent megtennék érte,de ő úgy tesz mint ha ez őt hidegen hagyná,pedig nem így van!Minden halak nő így viselkedik?...
2011. szept. 14. 21:44
 18/22 anonim ***** válasza:
lehet le akar rázni de nem veszed észre
2011. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hát én már nem tudok semmit...Amikor otthagytam a sulit ő letiltott MSN-en,és egy évig nem is beszéltünk,én próbáltam elfelejteni,de megláttam egy idézetet a myvippjén ami valahogy így szólt: "ha van egy szív mely érted dobban,szeresd őt mindenkinél jobban,mert kit tudja lesz e idő mikor fáj a szíved érte de már késő" és én erre gondoltam hogy ez nekem is szólhat,és írtam az egyik fényképe alá valami szépet,hogy hiányzik meg ilyenek,hogy lássa hogy nem késő.És nem sokkal ez után visszatiltott MSN-en és újra beszélni kezdtünk...ÉS persze történt még több apróság is amiből le lehet szűrni hogy nem közömbös,de az annyira hosszú lenne leírni,úgyhogy inkább hidd el hogy így van.Pont ez a baj hogy szavakban le akar rázni,de tettekben meg nem...Én tényleg nem értem őt.... :S
2011. szept. 14. 23:10
 20/22 anonim ***** válasza:
ne keresd egy ideig, ha ő keres akkor nem vagy neki közömbös, ha nem keres, akkor igen. ennyire egyszerű. és ennek semmi köze ahhoz, hogy te vízöntő vagy és ő halak.
2011. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!