Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi az aszcendensem? Segítene...

Mi az aszcendensem? Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Kiszámolnátok nekem, hogy mi az aszcendensem? Tudom, hogy sok oldalon ki lehet számolni, de nekem mind mást ír ki.. Szóval ha valaki megtudná nekem mondani biztosra, hogy mi az aszcendensem annak örülnék.

Lány vagyok, 1991 nov 17én (vasárnap) születtem Nyíregyházán 13 óra 25 perckor.


2011. szept. 15. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ikrek.
2011. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nemigaz mert halak
2011. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, Skorpió.
2011. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Weiszkraut Frodó ***** válasza:
Tényleg halak, itt tudod megnézni: [link]
2011. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Napjegy: Skorpió


Aszcendens: Halak


Holdjegy: Skorpió


Halak aszcendensű hírességek: Antonio Banderas, George Clooney, Whitney Houston.

2011. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Halak aszcendensű egyéb hírességek:

Scott Peterson : terhes feleségét megölte

Colin Ferguson : hatszoros gyilkos

Bruno Hauptman : csecsemőgyilkos

Jim Bakker: szektavezér, többszörös nemi erőszak.


Tehát látható, hogy a halak aszcendensű emberek tömeggyilkos és erőszakos emberek. Tudományosan bizonyított tény, hogy a csillagok állása ennyire meghatározza életünket: Ők irányítják sorsunkat és tök mindegy mit csinálunk, az lesz, amit a csillagok mondanak. Még szerencse, hogy vannak jósok és asztrológusok, akik varázserejükkel tolmácsolják nekünk a csillagok jelentését

Ugyancsak tudományosan bizonyított tény, hogy a holdjegy is nagyon jeletős, hisz rengeteg holdenergiát sugároz, mely sejtjeink kvantumenergiáival interferál.


Birkabéljósláson voltál? Mindenképp kéne, különben NEM ISMERHETED MEG MAGAD! Így felelőtlen dolog párt és karriert választani.


40.000 forint lesz.

2011. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az asztrológiai program szerint halak az aszcendensed.
2011. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68% ember több helyen is megtaláltuk, mint erőszakos ,lóellenzős személy ,aki erősen támadja az asztrológiát. nem éri meg vele foglalkozni,ha annyira értene hozzá ,tudná ,hogy az az aszcendens nem befolyásolja azt hogy valakinek, vannak -e hajlamai az ölésre. ostoba ,műveletlen ember vagy. remélem tudod.
2011. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg ostoba vagyok és műveletlen, hisz egy bioenergiakönyvet vagy angyalkatalógust nem olvastam el életemben. Egy olyan ember nem fog rám másként nézni, aki a nehéz döntéseket nem mer magától meghozni, inkább jósoltat innen-onnan, vagy éppen nem tudja mit kezdjen magával, ezért dobókocka pontosságú számmisztikához fordul, hogy párkapcsolati-karrieri útmutatást kapjon.


Normálisabb beírásaimmal görbe tükröt tartok az emberek elé, ezzel talán rádöbbennek mivel is foglalkoznak. És ha ez nagy volumenben lejátszódna, talán nem lenne minden TV csatornán folyamatosan telejósda, ahol pénzenergiát és holdenergiát küldenek emeltdíjas számon, illetve születési dátum alapján fantom gerincműtétet hajtanak végre. Mert valljuk meg, ezeknél nevetségesebb és szánalmasabb dolog kevés van. Amíg pedig az asztrológia így terjed, csak egyre lejjebb csúszunk.


Már a szülő üvöltözik az óvónővel, mert az ő lány kristálygyermeke nem azért született a földre, hogy az óvónőnek ugráljon, idndigó fiát pedig ne fegyelmezze.


Mikor ennyi idős voltam mint a kedves kérdező, korosztályunkban senkinek nem fordult meg ilyen ökörség a fejünkben...

2011. szept. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szóval valószínűleg halak, köszi aki segített:)

Akik nem segítettek csak azt írták, hogy semmi értelme a horoszkópnak meg a többinek azoknak is köszi, hogy itt voltak bár nem tudom minek jönnek ide ilyeneket írogatni. Tiszteletben tartom a véleményüket, de ők is tiszteletben tarthatnák másokét. Attól még, hogy ide leírjátok, akik hisznek benne továbbra is fognak de mindegy. Egyébként kíváncsiságból feltettem a kérdést, nem erre alapozom az egész életem úgyh. meg lehet nyugodni...

2011. szept. 20. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!