Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csak kiváncsiságból, mit...

Csak kiváncsiságból, mit gondoltok mik a vizöntő rossz tulajdonságai, miben kéne változnia?

Figyelt kérdés

Bár általában tudom mit gondolnak erről a jegyről az emberek, de mégis...


Fejtsétek ki a véleményetek. Köszönöm.


2010. júl. 21. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nagyon jól kijövök a vízöntőkkel,nagyon bírom őket. :) Lehet azért is,mert az aszcendensem vízöntő de a napjegyem egyébként oroszlán. Nem tudnék rossz tulajdonságot mondani róluk! Nagyon szabad szelleműek, és kell nekik a szabadság ,biztos,hogy nem fog éjjel-nappal rajtad lógni és mindenről beszámolni, van aki számára ez rossz tulajdonságok közé sorolható de szerintem nem az.
2010. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon hűségesek, vagy későn találják meg azt akivel hűségesek lehetnek. Néha bolondosnak tűnnek, pedig csak egyéniségek. 3 Vizöntő ismim is volt, mind3 mint egy gyerek úgy viselkedett sokszor. (2 nő, 1 ffi) Barátságosak, mindenkivel meg szeretnék találni a közös hangot, de nem a legjobb barátok. Elfelejtkeznek sok mindenről (pl. megbeszélt időpontok), mert épp más dolguk van.

Azért írok jót is ,oké?:)

Nem féltékeny típus, annak aki szereti a "kötetlenebb" kapcsolatot, mármint hogy nem ellenőrizgetik folyton és hagyják neki a kellő távolságot (ugyanezért cserébe természetesen) szóval annak "főnyeremény" egy Vízöntő:)

2010. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
...emberek köszönöm amit irtatok, a jótalodnságaimmal tisztában vagyok, sőt... olyat irjatok amire érdemes lenne odafigyelnem...azért az eddigieket is köszi.
2010. júl. 21. 15:00
 4/4 Phoney ***** válasza:

"Találékony elme vagy és épp ezért sokra akarod vinni. Rengeteget hazudozol. Ugyanazokat a hülye hibákat követed el, mert annyira átkozottul ostoba vagy. Mindenki azt gondolja rólad, hogy elfuserált egy alak vagy és utálják a pofádat."


Félig viccnek készült, de szerintem az egész bekezdést átgondolhatod. Az utolsó mondat kicsit erős; de könnyen előfordul azoknál, akiknek sok az önbizalma.


A gyerekességet nem feltétenül kell leadni... láttam már olyat aki megtette, nem igazán nyert vele.

2010. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!