Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kíváncsiságból kérdezve!?...

Kíváncsiságból kérdezve!? Bika nő és Bika férfi, szerintetek talál?

Figyelt kérdés
Köztem,és a párom közt, kb 1 év korkülönbség van, Ö ápr. 29.én , én meg ápr. 22.én születtem.Én vagyok a lány ö meg a fiu.Nem erre szeretném alapózni a jövöét a kapcsolatunknak, hogy találunküe a csillagjegyben vagy sem, de azért szeretném tudni?Puszta kiváncsiságból,mit szóltok hozzá?
2011. aug. 17. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én bika férfi vagyok, 2 bika barátnőm volt. Az egyik egy évig, a másik 5 évig tartott. Hmm.. szerintem nagyon jól kijön a bika-bikával, csak nem hosszútávon. A bika „rossz” tulajdonságai ütköznek, mint pl. makacsság. A jó tulajdonságok pedig erősítik a kapcsolatot, mint pl. hűség. Ha összevesztünk azt tuti kő-kővőn nem maradt, valahogy úgy képzeld el, mint amikor két megvadult bika tómból, egy vörös arénában.

Nem vagyok otthon az asztrológiában, ki kivel illik össze, de rám pozitívabb hatással vannak más csillagjegyek, mint pl. Ikrek, Rák, Oroszlán. Elnyomják a negatív tulajdonságaimat, pozitívot pedig erősítik. Hogy mire gondolok, sok bikán megfigyelhető pl a lustaság, még jobban ellustulok egy bika mellet, egy állandóan pörgő Ikrek, engem is felpörget. A bika mellet nagyobb a biztonságérzetem, hajlamosabb vagyok beletörődni dolgokba, ezt nem érzem az Ikreknél, ezért állandóan bizonyítási, hódítási késztetést érzek. Vagy, a bika „földhöz” ragadt, és talán ezért tetszik ha valaki pedig szárnyal, az ikreket pedig gyakran nehéz nyomon követni. Biztos leszűrted már, én az Ikrekkel jövök ki a legjobban, most is Ikrek párom van, mert nem az első.

Ezek saját tapasztalataim, nem pedig „tudományos” magyarázat.

2011. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem a horoszkóptól függ. Hogy mennyire szeredet őt.
2011. aug. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!