Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz, hogy a halak jegyű...

Igaz, hogy a halak jegyű hölgyeknek dúsabbak a kebleik?

Figyelt kérdés
Azt mondta a barátném, hogy a halak jegyben született hölgyeknek teltebb melleik vannak. Ő is halak és neki igen hatalmasakkal áldotta meg Isten. Azt mondta, hogy a hal alakja a telt női keblet színbolizálja az alakjával, azaz a nagy mell megtestesítője és éppen ezért a jegy neve nem hal, hanem többes számban halak, mint a női mell. Érdekes egybeesés ! Ti is ezt tapasztaltátok ? Egyébként érdekelne, hogy ez hogyan lehetséges ?
2011. okt. 29. 04:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De az férfi volt, ahogyan be is vallotta a végén.
2011. okt. 30. 23:21
 12/19 PearJuice ***** válasza:

ja, hogy hiszel abban, hogy születésed pillanatában a bolygók állása hatással van a jövőbeli személyiségedre, ill. jelen esetben a mellméretedre? bocs, aszittem én vagyok a hülye.


válasz (hogyan lehetséges): a horoszkóp humbuk, te meg hiszékeny vagy. keress másik barátnőt, vagy holnap már valszeg az ezotériában is hinni fogsz.

2011. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igaz, de nem éri meg... :>
2011. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ÉN is halak vagyok, de nem mondhatnám hogy óriási melleim vannak. 75b-s vagyok. Egyébként nemrég olvastam, hogy a tipikusan nőies jegyek közül a rákoknak túl nagy mellet ''teremtettek, a mérlegeknek túl kicsit, a halak pedig az aranyközép út. De nézhetnénk abból a szempontból is, hogy a halak a végletek csillagjegye. Tehát vagy óriási vagy pirinyó. Vagy a kettő között is. Egyébként a halakra a törékeny küllem jellemző.
2011. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 sovjet ***** válasza:
Ma napság minden szóba jöhet de én s igazolni tuddom a (volt) csajom halak volt és neki is nagy volt :)))
2011. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem ettől függ , hanem genetikától! bár vannak leírások hogy jegyekre milyen testi adottságok jellemzőek, mely testrészek érzékenyek, én iker vagyok, még sincsen hosszú végtagjaim, és a szemem színe sem világos. De szerintem amúgy van alapja a horoszkópnak is, de szerintem nem nagy mértékben.Inkább az szerintem hogy a szüleidtől is mit örökölsz
2011. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
halak vagok és nincsenek nagy melleim. 70A-s mellatartót hordok...a csillagjegy egyáltalán nem függ össze azzal, hogy a test hogyan fejlődik ki.nem fugg ossze a genetikával eg cseppet sem. a csillgajegy az a jövővel meg a jóslással kapcsolatos...ez ahogy van egy nag marhaság . pont. a barátnődnek emg üzenem hogy igen téves ,,hit" alatt gondolkozik, és ne a csillagjegének köszönje a melleit, hanema természetnek, hogy ő ilyennek született.
2011. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem van köze a genetikához mert bizonyos testi adottságokat lehet szülöktől örökölni, széles csipő nagy orr stb...
2011. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem. A lelkükben nőiesek ~99% eséllyel. A legtöbb jeggyel születési jegy aszcendenst párt alkotva, éppen hogy vékonyak, annak minden vele járójával.


A bika nőknek tényleg ritka ha nem nagy a mellük, sőt formás. De ez sem 100%-os.

2011. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!