Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért hisznek ilyen sokan a...

Miért hisznek ilyen sokan a horoszkópban, tényleg van olyan 21. századi ember aki azt hiszi, hogy a csillagok állása hatással van bárkire és bármire is?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek benne, viszont jól el szórakozok. Amúgy nem nevezik tudománynak, de olyan hosszú múltra tekint vissza, egészen az egyiptomiakhoz és így tovább a régi nagy múltú népekhez, mindegyikük a csillagok alapján tájékozottak. Hogyne lenne ebben valami? Biztos van értelme, csak mi már egy információs világban élünk, így túlzottan nem sok hasznát vesszük. Ha kicsit átgondoljuk, hogy a Holdnak milyen hatásai vannak, pl. az apály-dagály kihat a tengerekre, óceánokra, úgy ránk is valamilyen szinten, csak ez ennyire apró változásokat jelent, hogy nem igazán vesszük észre, na meg nincs is rá túlzottan szükségünk.
2011. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jó ha tudod, mindenkire valamilyen szinten hatással vannak a bolygóállások.
2011. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Engem az zavar, de nagyon, hogy valaki, aki nem hisz a horoszkópokban és nem is érti, hogy más miért hisz, az mi a fészkes fenének jön be ebbe a témakörbe írogatni???

Ezt szerintem maga a kérdező sem érti...valami unatkozó kisdiák lehet, akinek menő, ha valamivel ellenkezhet ahelyett, hogy megtalálná azt ami őt érdekli és azzal foglalkozna....szánalom teteje!

23N

2011. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
33%

Azért, te kis szobatudós, hogy felvilágosítsunk titeket a hülyeségeitekről! Avagy iskolába se kéne járni, mivel te hatévesen úgyse hiszel az olvasásban meg az integrálásban, nem is érted, minek az neked, foglalkoznál inkább mással, meg egyébként is, mi az, hogy más hozzászól bármihez is?


Érdekes módon eddig egyetlenegy horoszkópban hívő sem tudta megmagyarázni, hogy miért hisz, és hogy valójában miért, hogyan működne a dolog. Hülyének lenni pedig nem jó.


Sőt, holnap kitalálom, hogy engem a gyilkolás érdekel, és elkezdem művelni, és majd jól felháborodok, hogy hogy merészel más beleszólni. Károkozás, ahogy a horoszkópban hívő hülyék anyagi kizsákmányolása is. Meg kéne köszönnötök, hülyék.

2011. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!